Ostalo
ZavrŔen je regularni tok meča, slede jedanaesterci.
90'
Ostalo
Golman gostiju Mićo Vukanović odbranio je dva penala, na kraju bio strelac i Leotar odveo u osminu finala Kupa RS.
90'
Penal
84'
Ostalo
Ljuti su Šamčani na sudiju Maletića, smatraju da je izmislio kazneni udarac za goste. Ruku na srce, remi je nekako i najpravedniji. Da li ćemo sa "kreča" dobiti pobednika utakmice u Šamcu?
84'
Izmena - izlaz
83'
Izmena - ulaz
83'
83'
83'
83'
83'
Žuti karton
76'
74'
74'
Penal
Aleksa Stajić sapleo Asifa ČauÅ”evića, a Joco Stokić pogađa sa bele tačke.
72'
Žuti karton
72'
70'
Vladimir Å etka
70'
Žuti karton
66'
64'
64'
64'
64'
58'
Nikola Polić.
58'
58'
58'
58'
Đorđe Milojević.
58'
Å ut na gol
Dve Å”anse u jednom minutu za goste. Prvo je Rajko Đurić zaustavio udarac Nikole Medana, a potom i Alekse Stajića.