Kraj prvog poluvremena. Velež - Široki 0 : 1 - Jurić.
45'
Mulić je probao iz slobodnjaka, Miškić ponovo brani.
41'
Ostalo
Obistinilo se nepisano pravilo kada promašite veliki broj šansi da kazna dolazi na naplatu.
39'
GooooooooooL!
38'
Ostalo
Jurilj je izbio sam pred golmana koji brani, na odbijenu loptu natrčava Jurić i pogađa za vodstvo Širokog. Velež - Široki 0 : 1
38'
Šut na gol
Vehabović je probao, lopta ide pored gola. - ostaje 0:0
35'
Šut na gol
Osmić šutira nakon ubačaja Daria ali pored gola.
31'
Šut na gol
Ovčina je probao makazicama ali visoko preko gola
30'
Žuti karton
Radeljić je dobio javnu opomenu zbog prigovora sudiji.
27'
Probao je iz slobodnog udarca, ali pravo u golmana Miškića.
24'
Šut na gol
Velika prilika za Velež. Vehabović je centrirao a Mulić tukao glavom malo preko gola gostiju.
22'
Žuti karton
Žuti za Ćosića zbog igranja rukom na centru terena.
18'
Šut na gol
Ćosić je probao nakon kornera i biće još jedan udarac iz ugla.
16'
Šut na gol
Mulić je pokušao iz velike udaljenosti ali golman brani i biće novi korner za domaće.
15'
Šut na gol
Bude se i gosti iz Širokog. Grgić je pokušao ali lopta ide pored gola Slaviše Bogdanovića
12'
Korner
Bio je to novi korner za Velež. Osmić je šutirao posle ubačaja ali pogodio je jednog igrača Širokog, posle toga ponovo mu se lopta odbija ali je šalje visoko preko gola.
11'
Ostalo
Ubačaj Vehabovića sa strane, ali gosti rešavaju situaciju ispred svog gola bez velikih problema.
10'
Korner
Vehabović je probao šut, lopta je pogodila Radeljića i odbila se u korner. Domaći su tražili penal al sudija je odmahnuo rukom.
8'
Ostalo
Rođeni su nešto konkretniji u uvodnim minutama.
6'
Šut na gol
Prva šansa za domaći tim. Pršeš je primio jednu loptu na ivici šesnaesterca, okrenuo se i šutirao ali pravo u golmana.
5'
Ostalo
Utakmica je upravo počela.
1'
Protokol
Glavni sudija: Musić Admir (Hrasnica) Delegat utakmice: Pilav Berin (Sarajevo) Prvi pomoćni sudija: Zahiragić Emir (Sarajevo) Drugi pomoćni sudija: Novalić Arnel (Doboj) 4. sudija: Bojo Danijel (Kiseljak)
0'
Postava
Postava: Slaviša Bogdanović, Faruk Bihorac , Omar Pršeš, Mehmed Ćosić, Haris Ovčina , Melvin Osmić, Fernando Fereira Dario, Edo Vehabović, Muharem Čivić, Samir Radovac , Fejsal Mulić. Klupa: Bobić, Radović, Zvonić, Cvijanović, Brandao de Souza, Sijamija, Anđušić, Alagić, Čatić.
0'
Postava
Postava: Dario Miškić, Kristijan Medić, Ivan Grgić , Dino Ćorić, Alen Jurilj , Toni Jović, Mato Stanić, Stjepan Radeljić, Bože Vukoja , Stipe Jurić, Marko Jurić. Klupa: Pehar, Mustapić, Obšivač, Mašić, Angelov, Brekalo, Ikić, Pervan, Knežević.
0'
Ostalo
Uskoro očekujemo da igrači oba tima izađu na teren.
0'
Ostalo
Ranije su učešće u 1/4 finala Kupa BiH obezbijedile sledeće ekipe: Sarajevo, Klis, Borac, Zvijezda 09, Tuzla City, Zrinjski i Željezničar.