3 : 0
1 : 0
3:0 za Famos u 88. minutu. Tihomit Lalović je odigrao povratnu za Eldara Bašovića koji pogađa za 3:0
88.'
Šut na gol
Kolosalna šansa za Famos. Tihomir Lalović je poslao oštru loptu, a ona prolazi kroz kazneni prostor i ne uspjeva niko da je pošalje u gol
86.'
Armin Šehić
65.'
Penal
64.'
Izmena - ulaz
Kapiten Srđan Vitković je na nosilima iznesen sa terena. Nezgodno je pao i ostao je da leži uz bolnu grimasu. Umjesto njega ulazi Vladan Minić
55.'
Šut na gol
Pokušava sada i Mladen Miljanović iz slobodnog udarca, preko gola
50.'
Šut na gol
Prvi šut gostiju u okvir gola u 49.minutu. Slaviša Purić slabo šutira u dobro postavljenog Terzića
49.'
Šut na gol
Odličan šut Danela Blažić, golman Petar Simojlović krajnjim naporom izbija u korner
48.'
Šut na gol
U 36. minuti odlična šansa za domaće. Slobodan Elez je prebacio odbranu i pronašao utrčalog Šehića kojem šut glavom brani golman gostiju
36.'
Ostalo
Pola sata igre u Vojkovićima. Nakon furioznih petnaestak minuta sada period igre kada se ništa ne dešava.
30.'
Šut na gol
Fantastičnu akciju Famos izvodi u 11.minutu. Tešanović je izbacio u prostor Blažića, ovaj centrirao iz prve, a Vitković glavom šutira preko gola.
11.'
minuti. Anes Demirović je centrirao, a poslije gužve u kaznenom prostoru i smušenosti gostujuće odbrane Tihomir Lalović je najprisebniji i pogađa za 1:0
8.'
Šut na gol
Potpuna dominacija Famosa u prvih pet minuta, dva dobra šuta, ali ostaje 0:0
5.'
Protokol
Glavni sudija: Lazić Boško Delegat utakmice: Ristanović Radivoje Prvi pomoćni sudija: Ilić Igor Drugi pomoćni sudija: Đurić Nebojša 4. sudija: null