Odličnu priliku propustio je napadač Širokog.
74'
Valnčić je propustio najbolju priliku za goste.
60'
Sada se obrukao Predragović. Sa pet metara iskosa sa lijeve strane šalje loptu preko gola gostiju.
56'
Odlična prilika za Borac. Izašao je Kulašin sam pred golmana Širokog koji je zaustavio udarac napadača Borca.
53'
Šutirao je iz slobodnog udarca preko gola.
36'
Probao je udarcem sa nekih 18 metara, po sredini gola, pa je Josipović lako intervenisao.
25'
Šut na gol
19  Jovo Lukić
Nikola Ninković je poslao odličnu loptu sa desne strane,a Jovo Lukić je sa pet metara poslao loptu glavom pored gola. Bio je potpuno sam u skoku.
22'
Korner
Akcuju je vodio Kulašin, pa nastavio Ninković, da bi ispred Tatara odbrana Širokog poslala loptu u korner.
13'
Pokušao je sa nekih 30 metara,a lopta je završila u naručju golmana Širokog.
12'
Odličnu šansu nije iskoristio napadač Borca.
11'
Šutirao je sa nekih 18 metara visoko preko gola.
9'
Ostalo
Počela utakmica
1'
Postava
Ćetković Nikola Pejović Nikola Ninković Nikola Predragović Fedor Subić Aleksandar Lukić Jovo Lagundžić Ivan Lazić Darko Kulašin Enver Tatar Benjamin Piščević Nedeljko Pavlović Bojan Cvijanović Obren Mrkaić Momčilo Vojnović Aleksandar Račić Filip Blagaić Jakov Milojević Đorđe Popara Dejan Dojčinović Sergej
Postava
Josipović Renato Valinčić Moris Mašić Ilija Radić Dominik Vukoja Bože Bagarić Ilija Pejić Ilan Lovrić Di Mateo Ćavar Marijan Kuprešak Mihael De Oliveira Souza Bruno Tomić Tomislav Adolf Pranjić Ivan Medić Kristijan Barišić Branimir Vukelić Fran Šuto Mate Knežević Tomislav Luburić Kristian Musa Božo
Protokol
Sudije: Mirza Kazlagić (Cazin) [Glavni], Radislav Kačavenda (Gradiška) , Sreten Udovičić (Prijedor)