Dragan Živanović siguran. Gosti slave sa 1:4, nakon penala.
Ognjen Koroman, trener
89'
Danilo Ignjić
88'
Bila je konfuzija u odbrani gostiju, sa desne strane lopta je doÅ”la do Danila Ignjića koji sa ivice 16-rca Å”utira i poravnava rezultat na 2:2.
88'
88'
Å ut na gol
Srđan BaÅ”ić Å”utira sa desne strane, lopta pored stative odlazi u gol - aut.
87'
Žuti karton
Mladen Dujković
86'
Izmena - ulaz
Bojan Ćalić - Dejan Ćorić
76'
Zlatko Duspara - Milan Brković
76'
Nemanja Kojić - Kojo Matić
74'
Žuti karton
Aleksandar KuÅ”ljić
73'
Jovan Bokić - Abid Mujagić
65'
Daniel Miljanović - Srđan BaÅ”ić
59'
Nemanja Kojić
49'
Dugo je lopta boravila u Å”esnaestercu Dervenćana, pa doÅ”la do Nemanje Kojića koji sa 12 metara neometan Å”utira i donosi novu prednost gostima.
49'
NebojŔa Prljeta
47'
Tek Ŕto je uŔao u igru Ognjen Obrafov uradio je veliki posao, onda je NebojŔa Prljeta okrznuo loptu glavom, dovoljno da zavrŔi u golu gostiju.
47'
Dejan Zeljković - Ognjen Obradov
46'
Rado Radić - Bojan Ćalić
20'
Jovan Bokić centrirao je sa leve strane, MiloÅ” Sekulović zahvatio je loptu glavom i poslao iza leđa Aleksandra Simića.
12'
MiloÅ” Sekulović
11'
Postava
Postava: Tarik Abdulahović, Luka Janković, Andrija Janjić, Andrej Đurić, Å evkina Resić, Mladen Dujković, Dragan Živanović, Marko Zoćević, Jovan Bokić, MiloÅ” Sekulović, Nemanja Kojić.
8'
Postava
Postava: Aleksandar Simić, DuÅ”an Marić, Dragan Jolović, Nemanja Kojić, NebojÅ”a Prljeta, Zlatko Duspara, Daniel Miljanović, Aleksandar KuÅ”ljić, Danilo Ignjić, Rado Radić, Dejan Zeljković.
3'
Ostalo
Pozdrav, dragi čitaoci, iz Dervente, prelepog grada suncem okupanog. Ovde se igra 2.minut 1/4 finala Kupa "Dr Milan Jelić", nema prilika na meču Tekstilac - Zvijezda 09.