Sjajan sut rezerviste Markovica Kutic izbacuje iz kornera
81'
Žuti karton
Grub prekrsaj
80'
Korner je izveo Markovic, a kapiten Vasiljevic je bio najvisi u skoku i glavom zatresao mrezu Dervencana
79'
78'
Å ut na gol
Ponovo prijete gosti, Savanovic je izveo korner, a Maksimovic je glavom sutirao preko gola
75'
73'
Greska odbrane Tekstilca Savanovic sa lijeve strane lijevom nogom pogadja kontra ugao
73'
Žuti karton
Ostar start
65'
Ostalo
Pokusao je Rajkovic sa desetak metara, ali preko gola
64'
Ostalo
Dvostruka izmjena u Zvijezdi 09, iz igre su izasli Edzike i Sujic, a usli su Djeki' i Ilic
60'
59'
59'
Ostalo
Pokusao je Duspara sa 20 metara, Avramovic brani
49'
Ostalo
Pocelo drugo poluvrijeme bez izmjena
46'
Ostalo
Kraj prvog dijela, bez sudijske nadoknade
45'
Å ut na gol
Pokusao je Malovic iz slobodnog udarca sa 25 metara i zamalo pored gola
44'
Ostalo
Finis prvog dijela, pokusao je Savanovic, ali odbrana domacih ga je izblokirala
43'
Ostalo
Na klupi Zvijezda-09 debituje Mladen Obrenovic koji je naslijedio Zumbula Mahalbasica koji je napravio sporazumni raskid ugovora sa prvoligasem iz Etno sela Stanisici
38'
Å ut na gol
Endzike pokusao iz daljine, ali neprecizan
37'
Ostalo
Zanimljivo da niko nije izasao u blok Nikolicu koji je majstorski pogodio
31'
Milos Nikolic, suta sa 25 metara lijevom nogom i pogodak u donji lijevi ugao
30'
Ostalo
Dobar udarac Stjepanovica jos bolja intervencija golmana Kutica
25'
Postava
Postava:Jovan Kutić, Dragan Jolović, SaÅ”a Đuričić, Mihajlo Savanović, SlaviÅ”a Maksimović, LjubiÅ”a Reljić, Dejan Ćorić, Miodrag Rudan, Zlatko Duspara , Nenad RaÅ”ević, Milenko Malović, Dejan Plisnić, Dejan Đekić, Benjamin Vugdalić, Luka Banović, SiniÅ”a Čavić, Mihajlo Å ain
21'
Postava
Postava: Milan Avramović, Borislav Terzić, MiloÅ” Jokić, Goran Å ujić, Ognjen Stjepanović, Pero TeÅ”ić, Nikola Vasiljević, Kristijan Tojčić, Ezoni Endžike , Marko Rajković, MiloÅ” Nikolić, Krstan Bunić, Stefan Rakić, Nemanja Rakić, Dejan Živković, Filip Ilić, Nikola StaniÅ”ić, Aleksa Marković
16'
Ostalo
U Ugljeviku 0:0
15'
Protokol
Glavni sudija: Ajder Vanja Delegat utakmice: Grekulović SaÅ”a Prvi pomoćni sudija: Gračanin Tomislav Drugi pomoćni sudija: Đermanović Branimir 4. sudija: Lazić BoÅ”ko