3 : 1
1 : 1
Ista akcija kao kod drugog gola, Lolić prolazi lijevo stranom, pronalazi Šikanjić i Kozara vodi sa 3-1
67'
,Prodor Lolića koji pronalazi Šikanjić koji sa pet metara gura loptu u mrežu
57'
Ostalo
Utakmica Prve lige Republike Srpske FK Kozara (GradiÅ”ka) - FK Tekstilac (Derventa) 1-1 (Savanović M., Popović A.). Od 39. minuta Tekstilac sa igračem manje, isključen je Ćoeić D., nakon Å”to je rukom igrao na gol liniji. Å ikanjić nije uspio da realizuje jedanaesterac
46'
Crveni karton
43'
Penal
Å ikanjić je izveo penal, golman mu je odbranio da bi zaustavio i novi pokuÅ”aj Å ikanjića.
41'
38'
Å ut na gol
Å ikanjić pokuÅ”ava glavom, nakon centarÅ”ut Eskić, golman lako hvata
31'
Å ut na gol
Lolić iz slobodnjaka sa dvadeset metara, golman siguran
28'
Å ut na gol
. Petrović centrira sa lijeve strane, Veljkić kasni da zahvati loptu
20'
Kontra Modriče, ubačen loptu s desne strane Savanović ubacuje u mrežu Kozare, 0-1
10'
Å ut na gol
Lolić je probao.
4'
Å ut na gol
Jandrić odlično izvodi korner Raspudić kasni dijeli sekunde da pospremi loptu u gol Uzvraća Tekstilac , Modić sigiran
3'
Postava
0'
Protokol
Glavni sudija: Jevtić Aleksandar Delegat utakmice: Grekulović SaÅ”a Prvi pomoćni sudija: Ilinčić Goraan Drugi pomoćni sudija: Stupar Mladen 4. sudija: Panić Bojan