Šut na gol
Batar nakon kornera tik iznad prečke
75'
Ostalo
Sudija Došlo toleriše oštru igru gostiju, oštar start nad Malbašićem ne konstatuje uopšte
58'
Šut na gol
Gužva pred golom Modriče, ali Šikanjić slabo šutira glavom i golman lako hvata
53'
Napadač gostiju porvano je na 1:1.
48'
Pogodak za Kozaru. Ovo je treći gol Šikanjića u ovom šampionatu.
38'
Šut na gol
Najbolja šansa dosad, Malbašić centrira, Batar natrčava u petrecu, ali odbrana izbacuje u korner sa gol linije
34'
Šut na gol
24. Hamzić pokušava pronaći Malbašića, ali je golman brži, uzvraća Alfa kontrom, ali Modić na vrijeme istrčava
30'
Šut na gol
. Lolić zamalo preko gola nakon slobodnog sa dvadeset metara
9'
Ostalo
Na početku ispitivanj snaga i igra se na sredini terena.
3'
Protokol
Glavni sudija: Došlo Slađan Delegat utakmice: Spasojević Mile Prvi pomoćni sudija: Vukašinović Davor Drugi pomoćni sudija: Vujadin Nemanja 4. sudija: Ajder Vanja