1 : 1
1 : 1
Å ut na gol
Uzvraća Slavija fenomenalnom Å”ansom. Poslije prekida, za tik kasni Jadranko Bogičević i lopta odlazi u gol aut
93'
Å ut na gol
Kolosalna prilika za goste. Ćulibrk je sam izaÅ”ao na Ivana Trifkovića u kontri, ali je Å”utirao preko gola.
91'
Žuti karton
84'
Å ut na gol
Konačno jedna prilika za goste u popriliče uspavanom drugom poluvremenu. TomaÅ” je Å”utirao, a Aleksandar PuÅ”ara požrtvovano uklizava u posljednji trenutak i spriječava opasnost po gol Trifkovića.
77'
Å ut na gol
Odličan Å”ut Stefana Arbinje sa dvadesetak metara. Slobodan Majkić je sjajno interevenisao
70'
Izmena - ulaz
64'
Izmena - izlaz
64'
Å ut na gol
Prvu Å”ansu u drugom dijelu imaju domaći. Slabo je glavom Å”utirao Dejan BjeloÅ”. Pravo u golmana Majkića
51'
Å ut na gol
Arbinja jezapočeo akciju, nastavio je babić,a Mandić slabo Å”utirao na gol. Lppta je bila lak plijen gostujućeg čuvara mreže.
37'
Å ut na gol
Slvaija je imala jedno ubacivanje sa strane,a golman gostiju iz drugog pokuŔaja hvata loptu.
34'
Odlično je Vučina Šćepanović iveo slobodan udarc. Poslao loptu pred gol Borca. Sjano je glavom reagovao Dejan BjeloÅ” i poravnao na 1:1.
23'
Ostalo
Otvoreno sa obje strane. Slavija ima inicijativu, ali se gosti u istočnom Sarajevu nisu doŔli braniti.
8'
Odlično je Å”utirao sa nekih 13 metara i matirao Trifkovića. Lopta je zavrÅ”ila pod prečkom Slavijinog gola.
8'
Protokol
Glavni sudija: Mazić SlaviÅ”a Delegat utakmice: Stojčić SiniÅ”a Prvi pomoćni sudija: Makarić Bojan Drugi pomoćni sudija: Marković Slobodan 4. sudija: Perić Danijel