0 : 0
0 : 0
Utakmica zavrŔena
Kraj u Istocnom Sarajevu, Slavija nista, Kozara nista. Zavrsavamo prenos utakmice iz Banjaluke
93'
Izmena - izlaz
92'
Izmena - ulaz
92'
Zaustavno vreme
Igrace se jos dva minuta nadoknade
91'
90'
90'
88'
88'
Žuti karton
Prigovor
86'
86'
86'
Ostalo
Ubacivanje lopte u sesnaesterac od strane Scepanovica, Modic siguran, hvata loptu
84'
Ostalo
Po svemu sudeci strijelci su danas u Istocnom Sarajevu uzeli slobodan dan
83'
Ostalo
Sve smo blize remiju bez golova, prema igri na terenu tesko ce napadaci uci u gol priliku
80'
Å ut na gol
Pokusao Bjelos, ali je golman Modic bio na mjestu
80'
76'
76'
Ostalo
Bez prilika na stadionu Slavije, 15 minuta do kraja nije bilo ni izmjena
75'
Ostalo
Na svu srecu Popovic ce da nastavi utakmicu u Istocnom Sarajevu ne radi se o tezoj povredi
71'
Ostalo
Prekid igre trenutno, sam se povrijedio Aleksandar Popovic pa se igracu gostiju ukazuje pomoc uz bolnu grimasu
69'
Ostalo
Na polovini smo drugog dijela u kojem jos uvijek nismo vidjeli sut u okvir gola
67'
Å ut na gol
Pokusaj iskusnog Bogicevica sa 20 metara, ali neprecizno
63'
Å ut na gol
Brz napad Slavije Dejan Bjelos sa 18 metara sutira preko gola
56'
Žuti karton
Grub start
54'
Ostalo
Drugo poluvrijeme na pocetku preslikanih prvih 45 minuta
53'
Ostalo
Jedan kuriozitet u Istocnom Sarajevu Slavija do sada napravila samo cetiri prekrsaja i sve ih je skrivio Bjelos
48'
Ostalo
Pocelo drugo poluvrijeme, Kozara krenula sa centra
46'
Kraj prvog dijela utakmice, losa fudbalska predstava u Istocnom Sarajevu
45'
Ostalo
Jedina danasnja utakmica u Prvoj ligi Republike Srpske bez golova je mec u Istocnom Sarajevu
44'
Slobodan udarac
Pokusaj sa 18 metara iskosa sa desne strane, samo do zivog zida
39'
Ostalo
Nijedan protivnik ne moze da ugrozi ozbiljnije gol rivala
36'
Ostalo
Pola sata igre nista nista, ni prilika, ni golova, ni kombinacija, ni kartona... Losa utakmica u Istocnom Sarajevu
30'
Ostalo
Tvrda utakmica u Istocnom Sarajevu bez velikih prilika u dosadasnjem toku meca
25'
Ostalo
Kozara izvela dva kornera uzastopno, ali bez vece opasnosti po gol domacina
19'
Ostalo
Kozara se polako oslobadja pocetnog pritiska Slavije
13'
Ostalo
Na pocetku utakmice terenska dominacija domacina, Kozara prijeti iz kontranapada
10'
Iskosa sa lijeve strane sutirao je pored zivog zida i pogodio golmana Modica
7'
Å ut na gol
Pokusao Drljevic sa 16 metara golman Kozare Modic siguran
2'
Ostalo
Pocela utakmica u Istocnom Sarajevu, sa centra krenuli domaci igraci
1'
Protokol
Glavni sudija: Vukojević Darko Delegat utakmice: Marković Milivoje Prvi pomoćni sudija: Maksimović Davor Drugi pomoćni sudija: Lazić Dejan 4. sudija: Todić Dragan
0'
Postava
Postava: Ivan Trifković, Denis Bogučanin , Nikola Baban, Amer Drljević, Mladen Perović, Goran Popović, Jadranko Bogičević, Rade Bojanić, Vučina Šćepanović , Dejan BjeloÅ”, Vladan Mandić, Vojin Savić, SiniÅ”a Å kobo , Nikola Babić, Bajazit Devlić, Aleksandar Ivanović , Aleksandar PuÅ”ara, Lazar Babić
0'
Postava
Postava: Srđan Modić, Ognjen Petrović, Đorđe Veljkić, Savo Veljkić, Asmir Hamzić, Aleksandar Popović, Srboljub Jandrić, Nemanja Gavrić, Dragan Domuzin , Srđan Eskić, Bojan Batar, NebojÅ”a Runić, Pavle GliÅ”ić , Sergej Govedarica , Bane Matić , Srđan Beuk , Jovan Jamborčić , Luka Đurić
0'
Ostalo
Danasnji tekstualni prenos utakmice iz Istocnog Sarajeva radimo iz Banjaluke obzirom da je dugogodisnjem novinaru Sportskog zurnala i portala sportdc.net zauzeta loza iz koje je izvjestavao, tako da prvi put poslije 25 godina Dragisa Corsovic nece izvjestavati sa utakmice Slavije.
0'
Ostalo
Teren na stadionu u Istocnom Sarajevu bice izuzetno tezak za igranje danasnje utakmice...