Dvostruka izmjena u Leotaru, usli su Medan i Spajic, a izasli Milic i Maksimovic
Å ut na gol
Sekulovic poskusao iz slobodnog udarca sa 25 metara, Modic sjajno odbranio
53'
Å ut na gol
Poslije presinga igraci Leotara su osvojili loptu i Maksimovic je bio u stoodstotnoj sansi, promasio je nemoguce
49'
Å ut na gol
Sut Kisina sa 18 metara preko gola
47'
Ostalo
Pocelo drugo poluvrijeme
46'
46'
Usao Kisin
46'
Ostalo
Kraj prvog dijela nista nista
45'
Žuti karton
Drago Maksimovic, grub start
40'
Ostalo
Umalo da Kozara povede poslije poigravanja golmana Leotara, ali napadaci domacih nisu uspjeli da iskoriste poklon loptu
33'
Ostalo
Slaba fudbalska predstava u Gradisci, poslije sestog minuta nista znacajno se nije desilo
32'
Ostalo
U Gradisci se igra uglavnom izmedju dva sesnaesterca
21'
Ostalo
Sjajna sansa za Prebiracevica poslije centarsuta Sipovca, sa pet metara promasio gol
6'
Ostalo
Pocela utakmica u Gradisci
1'
Protokol
Glavni sudija: Lazić BoÅ”ko Delegat utakmice: Đurić Milenko Prvi pomoćni sudija: Stjepanović Dejan Drugi pomoćni sudija: BoÅ”ković Njegoslav 4. sudija: Jelić Mario