3 : 1
2 : 0
U 62.minutu rezultat je 3:0. Furtunato Da Silva je kao iz zemlje iznikao na oko 10 metara od gola Kozare i loptu poslao u mrežu.
62'
Ostalo
Nastavljena utakmica u Modriči. Umesto Miodraga Rudana u redovima gostiju nastuoa Aleksandar Malbašić.
46'
Penal
41'
Nakon što je Aljoša Blagonević sapleo Draška Kuljanina, Kojić je sa "bele tačke" prednost Modričana učinio kapitalnijom.
41'
U 40.minutu Nemanja Kojić donosi prednost domaćinu.
40'
Ostalo
Otvorena igra dva tima u Modriči nije donela promenu rezultata. Igra se 25.minut.
25'
Postava
Josip Dizdar(G) , Ivan Živković , Stefan Pljevaljčić (K), Iury De Carvalho Lima , Rado Radić , Draško Kuljanin , Mahir Omerhodžić , Dejan Limić , Nemanja Kojić , Ndombele Furtunato Da Silva , Ranko Janković , REZERVE Marko Đurić(G) , Hyugo Tosaka , Sergej Marinković , Obrad Simić , Darko Ilić , Edvin Tursić , Bruno Marques Silveira , Adam Bin Hamid , Lazar Šakota ,
Postava
Srđan Modić(G) , Saša Stojnić , Aljosa Blagojevic , Miodrag Rudan , Dejan Glišić (K), Nebojša Babić , Danilo Ilić , Milan Šikanjić , Srđan Beuk , Admir Sadiković , Ognjen Pljevaljčić , REZERVE Pavle Glisic(G) , Salvador John Pliego , Bane Matić , Aleksandar Malbašić , Jovan Kuzmanović , Djordje Veljkic , Alen Čamdžić , Marko Dakic ,
Protokol
Sudije: Danko Butulija (Banja Luka) [Glavni], Goran Ilinčić (Prijedor) [Pomoćnik], Nebojša Čiča (Prijedor) [Pomoćnik]
Žuti karton
Igrač Modriče Stefan Pljevaljčić ranije je zaradio žuti karton, a kod gostiju Ognjen Pljevaljčić i Rudan.