2 : 0
1 : 0
2:0 rezervista Goran Zelenika je sve sam uradio i nadmudrio odbranu gostiju koja je pogriješila pri ispunjavanju lopte
90+3'
Ostalo
Finiš utakmice u Laktašima pripada gostima koji traže izjednačenje
80'
Pokušao je za goste iz slobodnog udaraca sa 25 metara Šikanjič, prebacio je živi zid, ali je golman Đorđe Vuković bio na mjestu i uhvatio loptu
77'
Pokušao je da 25 metara Amidžić ali je bio izuzetno neprecizan
75'
Šut na gol
Ognjen Škorić
Nakon loše intervencije Modića loše je šutirao Škorić i bio neprecizan
63'
Šut na gol
Korner za goste i velika gužva poslije koje su gosti tražili jedanaesterac ali je sudija Simić samo odmahnuo rukom
62'
Šut na gol
Ognjen Škorić je centrirao s desne strane i pogodio mjesto gdje se spajaju prečka i stativa
54'
Šut na gol
Nebojša Runić
U istom minutu poslije kornera za Laktaše admiral bet Nebojša Runić sasvega dva metra nije uspio da ubaci loptu u prazan gol poslije oštrog prizemnog centaršuta s desne strane
52'
Umalo neopreznost u odbrani domaćih nije kaznio Milan Šikanjić, golman Đorđe Vuković je hrabrom intervencijom spasio svoj gol i izjednačenje
50'
Šut na gol
Dejan Bosančić
Poslije skraćenog kornera gostiju domaći igrači su izveli kontranapad u sjajnoj prilici bio je Dejan Bosančić izašao je sam pred Modića i loše šutirao lijevom nogom
40'
Šut na gol
Babić je pripremio sve za Ognjena Škorića čiji je šut izblokiran u korner poslije kojeg nije bilo većih uzbuđenja pred golim Gradiščana
40'
Šut na gol
Kozara je zaprijetila prvi put ozbiljno, po lijevoj strani je ušao Dejan Glišić i šutirao u dobro postavljenog Đorđa Vukovića
24'
Šut na gol
Dalibor Milić
nova šansa za Laktaše admiral bet korner sa desne strane izveo je kapiten Mihajlo Amidžić a glavom je preko gola na prvoj stativi šutirao Dalibor Milić
23'
Odličan centaršut sa desne strane uputio je Nikola Babić, a volej na 18 metara uhvatio je Stefan Milojević i pogodio desni donji ugao golmana Srđana Modića koji je bio kratak
19'
Ofanziva domaćih poslije dva izvedena uzastopna kornera Dojčinović pogodio spoljni dio mreže
17'
Šut na gol
Poslije ubacivanja sa lijeve strane Stefan Milojević je pokušao iz prve poluvolejom ali je slabo zahvatio loptu pa je lijepa prilika za Laktaše admiral bet otišla u nepovrat