Šut na gol
Ognjen Škorić
Poslije centaršuta Filipa Jankovića sa desne strane na drugoj stativi Škorić je bio "kratak" i nije zahvatio loptu glavom.
81'
Sjajna akcija gostiju Da Silva je sve uradio sam, rezervista Dragan Bilbija je promašio loptu na sedam metara od gola u mat poziciji za domaćina
75'
Domaćini su izveli korner a sa gol linije u gužvi Alibegović izbacio loptu u polje
70'
Šut na gol
Još jednu dobru priliku propustio je Ognjen Škorić
64'
sjajna prilika za Rudar Prijedor put glavom Mile Kovačevića otišao pored gola, ali je mahan i ofsajd
60'
Solo akcija Ognjena Škorića izašao ispred golmana šutirao Sekulić odbranio
56'
Drugi žuti karton
Mario Sajak 21
Rudar Prijedor ostaje sa igračem manje, drugi žuti karton dobio Mario Sajak
55'
Odličan šut Aleksandra Demonjića sa 18 metara golman Laktaša Vanja Knežević je sjajno odbranio
31'
Strijelac Bojan Marković nakon dodavanja Rade Džombiča sa desne strane. Šutirao je po zemlji sa 12 metara i pogodio donji desni ugao gostiju
25'
Šut na gol
Nikola Babić
sjajna šansa za domaće, Nikola Babić je uspio da savlada golmana Sekulića, ali je neko od defanzivaca Rudara izbacio loptu sa gol linije, u nastavku akcije sa jednog metra Marković nije uspio ubaciti loptu u mrežu
20'
Šut na gol
Bojan Marković
Iznenadna šansa za Laktaše , šut Ognjena Škorića odbranio je Kristijan Sekulić, na odbijenu loptu natrčao je Bojan Marković i prebacio gol
16'
Ostalo
U Laktašima ništa ništa ograde između dva šešesnaesterca
15'
Protokol
Sudije: Nemanja Aleksić (Banja Luka) [Glavni], Branimir Đermanović (Čelinac) [Pomoćnik], Dejan Stjepanović (Banja Luka) [Pomoćnik],
Postava
Vanja Knežević(G) , Dalibor Milić , Mihajlo Amidžić (K), Ognjen Škorić , Igor Trivić , Rade Džombić , Boris Ostojić , Bojan Marković , Dejan Bosančić , Nikola Babić , David Vuković , REZERVE Dragan Tadić(G) , Uroš Stamenković , Stefan Milojević , Dušan Komljenović , Filip Janković , Boro Erić , Vasilije Jotić , Sergej Govedarica , Edvin Cimirotić ,
Postava
Kristijan Sekulić(G) , Mile Kovačević , Aleksandar Demonjić , Joel Da Silva Paulo , Momko Kojić , Dimitrije Jovanović , Filip Mikić , Mario Sajak (K), Nemanja Marić , Branislav Tomić , Milorad Bilbija , REZERVE Aleksa Trninić(G) , Harun Alibegović , Dragan Bilbija , Eldar Kamenčić , Davor Perić , Edhem Šupuk , Aleksa Dragić , Danilo Marmat , Veljko Rauš ,
Počeo meč u Laktašima.
Žuti karton
Ali poslije svega dosuđen slobodan udarac za Prijedorčane i štoper Boris Ostojić je dobio žuti karton zbog oštrog starta