Dejan Bosančić bio je u kontaktu sa Draškom Kuljaninom, domaća publika tražila je kazneni udarac, ali da je do toga došlo, Bosančić bi morao dobiti drugi žuti karton, bilo bi previše.
61'
Ivan Živković je centrirao sa desne strane, ali lopta je prevarila sve, okrznula stativu i završila u mreži nemoćnog Dragana Tadića.
53'
Zaspala je odbrana Modriče, Ognjen Škorić iskoristio je dobar centaršut i matirao Dizdara.
51'
Ostalo
Nastavljen je meč, ostajemo u nadi da se ružne scene iz prvog poluvremena koje je prouzrokovao sudija Miroslav Bjelica - neće ponoviti.
46'
second_halftime
Ostalo
Nastavljen meč u Modriči, ali sudija je bez nadoknate izgubljenih desetak minuta svirao kraj prvog perioda igre.
45'
40'
Crveni karton
Marko Đurić, rezervni golman Modriče
40'
Nenad Lazareski, predstavnik Modriče
40'
Nikola Babić
40'
Žuti karton
Dejan Bosančić
40'
Ostalo
Opšta gužva, tuča. Svemu je kumovao sudija Bjelica. Nije pkazao prekršaj za domaćina , a bio je pogibeljan start.
39'
Šut na gol
Sjajan udarac Davida Vukovića, Dizdar je teškom mukom loptu skrenuo u korner.
36'
Nikola Babić umakao je pažnji svojih čuvara, kada mu je Josip Dizdar pošao u susret on je loptu poslao u suprotni njegov donji desni ugao.
34'
Ostalo
Iz domaćeg tabora sve češće ulažu proteste na delenje pravde Miroslava Bjelice iz Trnova.
33'
Šut na gol
Laktaši su imali kolosalnu priliku za izjednačenje, ali je udarac Mihajla Amidžića sa 25 metara fijuknuo pored stative i završio u gol - autu.
19'
18'
Izveden je korner sa leve strane, nastupila je opšta gužva u petercu gostiju, najbolje se snašao Nemanja Kojić i loptu poslao u mrežu.
4'
Ostalo
Počela je utakmica između Modriče i Laktaša, nekadašnjih aktera Premijer lige BiH. Igra se po sunčanom, ali vetrovitom i prohladnom vremenu. U toku je uvodno ispitivanje snaga.