2 : 1
Ostalo
Počeo je da duva povetarac, naoblačilo se, sada su prijatni uslovi za igru u Modriči.
80'
Mahir Omerhodžić izveo je slobodni udarac sa sredine terena, Draško Kuljanin vinuo se kroz vazduh i glavom loptu smestio u mrežu za 4:1.
80'
Lepo poslužen, Marko Kostadinović iz neposredne blizine u 71.minutu povećava prednost domaćina na 3:1.
71'
Ostalo
Smušena situacija u 60.minutu: navijač ili član UO Podrinja počeo je žustru raspravu sa trenerom gostiju Srđanom Bajićem, delovalo je i jadno i mučno, a sudija Stefan Bokić pokazao je žuti karton kormilaru Podrinja.
60'
Ostalo
Nastavljena utakmica u Modriči. Dejana Limića je na poluvremenu zamenio Ivan Živković. Za sada trener gostiju "miruje".
46'
U 41.minutu novo preimućstvo Modričana. Centrirao je sa desne strane Nemanja Ninković, lopta je uz pomoć jednog igrača gostiju završila u mreži tima iz Janje. Sada je 2:1
41'
U 31.minutu meča Podrinje je izjednačilo. "Ispao" je blizu sredine igrališta Stefan Pljevaljčić, sevnula je dijagonala ka Saši Periću koji pogađa cilj. Sada je 1:1.
31'
Ostalo
Podrinje je u brojčanom deficitu, ali to se na terenu ne primećuje. Meč se igra u pravim tropskim uslovima.
30'
Penal
Ima uzbudjenja na obe strane, a u ovom času i penal za Modriču.
17'
Šutira Marko Kostadinović i pogađa za 1:0.
17'
Crveni karton
Mirza Bradarić 4
Mirza Bradarić je namerno, po oceni sudije, igrao rukom i zaradio je isključenje.
17'
Postava
Milan Trišić(G) , Mahir Omerhodžić , Stefan Pljevaljčić (K), Iury De Carvalho Lima , Dejan Limić , Mohammad Alizadeh , Draško Kuljanin , Marko Kostadinović , Petar Mišić , Nemanja Ninković , Obrad Simić , DOMAĆI TIM - REZERVE Marko Đurić(G) , Nikola Đaković , Radin Sayyar , Dragan Radić , Ivan Živković , Jovan Nikić , Stefan Janković ,
Postava
Mirnes Šito(G) , Abdulaziz Ragipović , Mirza Bradarić , Adel Jahić , Marko Mitrašinović , Stefan Božić , Pavle Maletić (K), Dušan Ristić , Vasilije Perković , Boris Andrić , Saša Perić , GOSTUJUĆI TIM - REZERVE Nemanja Stevanović(G) , Uroš Račanović , Amar Mehmedović , Adel Alić , Nikola Pantić , Dejan Savić , Haris Jašić , Mario Maksimović ,