3 : 0
1 : 0
Penal
90'
Odlično je Nikola Mojović proigrao mlađanog napadača Sutjeske, a on je petom majstorski matirao golmana gostiju.
79'
Sa nekih 20 metara pogađa prečku gola gostiju.
66'
Nikola Mojović je iz slobodnog udarca proigrao danilovića,a on nije pogodio mrežu.
65'
JoÅ” jednopm je asistirao Dačevič,a ovog puta je Nikola Mojović tukao pored gola.
55'
Bonić je proigrao Radovića, ali je ovaj opet bio neprecizan
48'
Odličan napad gostiju,a Božić je nakon proigravnja Ragipovića promaÅ”io prazan gol.
45'
JoÅ” jkednom je dačević dobro proigrao radovića,a on tuče pored gola.
40'
Å ut sa velile udaljenosti odlazi pored gola.
37'
Asistencija Dačevića, sa desne strane, a Radović Å”utira pored gola.
27'
Šut Dačevića brani golman gostiju Šito.
25'
Obrenović je lijepo centrirao sa lijeve strane, a Radović glavom tuče pored gola gostiju