3 : 0
Protokol
-120'
Protokol
Sudije: Dragan Todić (Doboj) [Glavni], Bojan Eremić (Prijedor) [Pomoćnik], Nebojša Čiča (Prijedor) [Pomoćnik],
-180'
first_halftime
Mihajlo Amidžić koristi lošu reakciju defanzivaca Sutjeske koji su izgubili loptu poslije izvođenja auta .
90+1'
Defanzivac Laktaša Boris Ostojić izašao je iz igre rasječene glave i krvav, te igrači domaćina finiš meča igraju sa igračem manje jer je trener Bajić izvršio svih pet izmjena
86'
Šut Stefana Milojevića krajnjim naporom golman Pajević izbacio je u korner,
82'
Šut na gol
David Vuković
Vuković bio u stopostotnoj šansi, ali je u posljednjem momentu izblokiran.
80'
Šut na gol
Skraćeni korner s desne strane, izveo je Škorić. Kapiten Mihajlo Amidžić je bio najviši u skoku, šutirao glavom, svi su loptu vidjeli u mreži, a onda se iznenada pojavila ruka golmana Pajevića.
79'
Žuti karton Zoran Obrenović, Sutjeska
78'
Još š jedna šansa ga goste, brzu akciju Fočaka golom nije krunisao Stanojević. Iz povoljne pozicije promašio je gol neometan,
72'
Snažan šut iskosa iz slobodnjaka Nikole Mojovića. Golman Tadić je odbranio, pa je natrčao rezervista Stanojević i sa 16 metara šutirao pored gola.
67'
Slobodan udarac za goste sa lijeve strane, ali je Nikola Mojović neprecizan.
60'
Slaviša Ristović, odlična akcija gostiju iskosa , a lijevom nogom matirao je golmana Tadića
55'
Šut na gol
Bojan Marković
Šut Škorića sa16 metara, Pajević odbranio, pritrčao j je Marković opet se istakao golman Sutjeske ali je bio ofsajd
51'
Šut na gol
Lopta je iznenada došla do Vukovića koji je šutirao sa 16 metara i pogodio stativu
43'
Vuković je prihvatio jednu dugu loptu prevario svog čuvara i iskosa sa lijeve strane, lijevom nogom pogodio po zemlji suprotan ugao gola Pajevića
38'
Laktaši su dali i treći gol, ali je on poništen zbog ofsajda, Škorićevo ime nije upisano u strijelce
37'
Šut na gol
brza akcija domaćina po desnoj strani Babić je uputio sjajan centaršut a na drugoj stativi loptu je topovski zahvatio Vuković i pogodio prečku
36'
Šut na gol
Dva udarca Laktaša na gol Sutjeske. Prvo je Škorić šutirao preko gola, a potom nakon greške golmana Pajevića Milić je snažno šutirao ali je čuvar mreže Sutjeske dobro reagovao.
30'
Žuti karton za Boška Radovića zbog neopreznog starta nad golmanom Draganom Tadićem.
27'
Penal
Penal za domači tim.
18'
Bojan Marković. Golman Miloš Pajević je bio na lopti ali je udarac bio prizeman i jak.