Igrači i ocene Novo!
  • Klikom na ikonicu sa zvedicom otvara se prozor gde mođete oceniti igrača
  • Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
Redžić je nanizao kompletnu odbranu domaćina, šutirao je savladao Tadića, a loptu iz blata zakucao u mrežu rezervista Krneta.
89'
Šut na gol
Golman Damjanović je izašao van šesnaesterca i odbio loptu na nogu Jankoviću koji je sa 35 metara lob udarcem promašio gol
86'
Ostalo
Krupa igra na polovini Laktaša ,gosti drže posjed i opasniji su, domaćin igra na kontranaoade
76'
Sjajna šansa za goste, u posljednjem trenutku je intervenisao Ilić ispred Petrovića.
67'
Sudija Gigović pokazaoje prednost i bila je toodlična šansa za Mrzića. golman Tadić je odbranio.
62'
Volej Dujakovića sa 16 metara, lijevom slabijom nogom, golman Tadić je odbranio
60'
duel Perovića i golmana Tadića u šesnaestercu, gosti su tražili penal, sudija Gigović je pokazao simuliranje i žuti karton kapitenu Krupe, a golman Tadić je ostao da leži.
57'
Redžić šutirao po zemlji iskosa sa 20 metara Tadić odbranio
42'
Šut na gol
slobodan udarac sa 20 metara izveo je Škorić prebacio živi zid, golman Damjanović je intervenisao odbio loptu na mogu Triviću koji sa pet metara prebacuje gol
29'
Mrzić je nanizao nekoliko defanzivaca domaćina i dodao do Bubića koji je oštro šutirao po zemlji ali je golman Tadić odlično intervenisao
27'
Dujaković je sa 20 metara šutirao, svi su loptu vidjeli u golu, ali ona je završila tik pored lijeve stative golmana Laktaša Tadića
18'
Žuti karton
Dalibor Milić
žuti karton Milić Laktaši
16'
Šut na gol
Bojan Marković
sjajna šansa za Markovića, izbio sam pred golmana Damjanovića, zaobišao ga i šutirao po zemlji, malo blato pred golom, a malo defanzivac Krupe Ristanović uz pomoć stative spriječili su da bude 2:0
16'
Krupa zaprijetila, poslije centaršuta po zemlji Perović zamalo zakasnio uklizavajući na loptu na pet metara od gola domaćina
13'
Šut na gol
Laktaši bolje otvorili utakmicu u 7. minutu Marković opet prijetio
7'
Po teškom i klizavom vremenu Poslije centaršuta s desne strane šutirao je glavom Ostojić, loše je reagovao golman Damjanović , a Mrković sa gol linije poslao loptu u mrežu
5'
Postava
Dragan Tadić(G) , Srđan Janjetović , Dalibor Milić , Mihajlo Amidžić (K), David Vuković , Ognjen Škorić , Igor Trivić , Boris Ostojić , Bojan Marković , Dejan Bosančić , Nikola Babić , REZERVE Dražen Iliktarević(G) , Vladimir Petković , Uroš Stamenković , Stefan Milojević , Danijel Gavrić , Dušan Komljenović , Filip Janković , Boro Erić , Branko Keleman ,
Postava
Luka Damjanović(G) , Živko Bubić , Ajdin Redžić , Luka Babić , Miloš Radaković , Miloš Perović (K), Nikola Dujaković , Slobodan Đekić , Srđan Mrzić , Kristijan Penić , Predrag Ristanović , REZERVE Arsenije Matijaš(G) , Ognjen Đuričin , Nikola Mitrović , Ljubiša Nikodinović ,
Protokol
Sudije: Miloš Gigović (Gradiška) [Glavni], Božidar Rustić (Gradiška) [Pomoćnik], Dejan Stjepanović (Banja Luka) [Pomoćnik],