2 : 1
2 : 0
Ostalo
Po isteku 90.minuta sudija Gigović dao je znak da je meč završen. Modriči su pripali zlata vredni bodovi.
90'
Izmena - izlaz
8  Draško Kuljanin
89'
89'
76'
Miloš Jokić 5
74'
74'
68'
Izmena - ulaz
Vido Marković
68'
Darko Ilić
61'
Ugo Tosaka
61'
55'
Milan Gavrić 4
55'
Nenad Srećković
46'
Dragan Došlo 7
46'
Stefan Paranos
46'
46'
second_halftime
Nemanja Kojić je sa "bele tačke" bio siguran. Prethodno je jedan igrač gostiju igrao rukom u svom šesnaestercu.
14'
Novi slobodan udarac sa Modričane sa 20 metara, malo iskosa sa leve strane, ciljao je Rado Radić donji desni ugao golmana Lakića i pogodio.
9'
Slobodan udarac
Rado Radić
Odlično je Rado Radić izveo slobodan udarac, ali je golman Nikola Lakić sigurno intervenisao.
8'
Ostalo
Proteklo je šest minuta igre između Modriče i Radnika, nema promene rezultata. Odlični uslovi za igru. Danas je u ovom delu Srpske bilo sunčano i ugodno toplo vreme, a u ovim trenucima uslovi za igru su kao iz najlepše bajke. Valjda će to iskoristiti fudbaleri dva tima.