XS
SM
MD
LG
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnik
Bijeljina
1 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
24.05.2018 17:30
Radnik
1 : 1
Krupa
Polufinale-Druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Alfa
Modriča
2 : 3
Radnik
Bijeljina
25.04.2018 15:30
Alfa
2 : 3
Radnik
Krupa
Krupa na Vrbasu
3 : 0
Leotar
Trebinje
25.04.2018 15:30
Krupa
3 : 0
Leotar
Polufinale-Prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnik
Bijeljina
2 : 3
Alfa
Modriča
21.03.2018 14:00
Radnik
2 : 3
Alfa
Leotar
Trebinje
0 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
21.03.2018 14:00
Leotar
0 : 0
Krupa
1/4 Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Alfa
Modriča
2 : 0
Sloga
Gornje Crnjelovo
15.11.2017 13:30
Alfa
2 : 0
Sloga
Sloga
Doboj
2 : 4
Krupa
Krupa na Vrbasu
15.11.2017 13:30
Sloga
2 : 4
Krupa
Velež
Nevesinje
0 : 2
Radnik
Bijeljina
14.11.2017 13:00
Velež
0 : 2
Radnik
Leotar
Trebinje
3 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
22.11.2017 13:00
Leotar
3 : 1
Slavija
1/8 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Mladost(B)
Bajinci
0 : 7
Slavija
Istočno Sarajevo
11.10.2017 15:30
Mladost(B)
0 : 7
Slavija
Jedinstvo
Žeravica
1 : 3
Sloga
Gornje Crnjelovo
11.10.2017 15:30
Jedinstvo
1 : 3
Sloga
Radnik
Bijeljina
1 : 1
Borac
Banja Luka
11.10.2017 15:30
Radnik
1 : 1
Borac
Velež
Nevesinje
0 : 0
Tekstilac
Derventa
11.10.2017 15:30
Velež
0 : 0
Tekstilac
Gorica
Šipovo
0 : 3
Krupa
Krupa na Vrbasu
11.10.2017 15:30
Gorica
0 : 3
Krupa
Mladost(DS)
Donja Slatina
1 : 2
Sloga
Doboj
11.10.2017 15:30
Mladost(DS)
1 : 2
Sloga
Alfa
Modriča
4 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
11.10.2017 15:30
Alfa
4 : 1
Sloboda
Leotar
Trebinje
0 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
10.10.2017 15:30
Leotar
0 : 0
Zvijezda 09
1/16 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Partizan
Kostajnica
2 : 4
Gorica
Šipovo
13.09.2017 16:30
Partizan
2 : 4
Gorica
Mladost(B)
Bajinci
1 : 0
Kozara
Gradiška
13.09.2017 16:30
Mladost(B)
1 : 0
Kozara
Borac(Š)
Šamac
1 : 2
Jedinstvo
Žeravica
13.09.2017 16:30
Borac(Š)
1 : 2
Jedinstvo
Radnik(KD)
Kozarska Dubica
0 : 4
Krupa
Krupa na Vrbasu
13.09.2017 16:30
Radnik(KD)
0 : 4
Krupa
Mineral
Banja Vrućica
3 : 3
Tekstilac
Derventa
13.09.2017 16:30
Mineral
3 : 3
Tekstilac
Karanovac
Karanovac
0 : 1
Sloga
Doboj
13.09.2017 16:30
Karanovac
0 : 1
Sloga
Ljubić
Prnjavor
1 : 6
Alfa
Modriča
13.09.2017 16:30
Ljubić
1 : 6
Alfa
Sloboda
Mrkonjić Grad
3 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
13.09.2017 16:30
Sloboda
3 : 1
Rudar Prijedor
Željezničar
Banja Luka
1 : 2
Borac
Banja Luka
13.09.2017 16:30
Željezničar
1 : 2
Borac
Mladost(DS)
Donja Slatina
10 : 1
Mladost(R)
Rogatica
13.09.2017 16:30
Mladost(DS)
10 : 1
Mladost(R)
OFK Šekovići
Šekovići
0 : 5
Sloga
Gornje Crnjelovo
13.09.2017 16:30
OFK Šekovići
0 : 5
Sloga
Leotar
Trebinje
3 : 1
Budućnost
Pilica
13.09.2017 16:30
Leotar
3 : 1
Budućnost
Glasinac 2011
Sokolac
0 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
13.09.2017 16:30
Glasinac 2011
0 : 1
Zvijezda 09
Velež
Nevesinje
1 : 1
Podrinje
Janja
13.09.2017 16:30
Velež
1 : 1
Podrinje
Drina
Zvornik
0 : 4
Radnik
Bijeljina
13.09.2017 16:30
Drina
0 : 4
Radnik
Sutjeska
Foča
0 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
13.09.2017 16:30
Sutjeska
0 : 2
Slavija
Status

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 5 korisnika
Takmičenje prati 8 korisnika