Mladen Perović
Perović šutira, brani Mitrović
56'
Šut na gol
Fenomenalna šansa za Famos opet. Perović je ubacio iz trka, a Jošikava šutira tik iznad prečke
50'
Mladen Perović je izveo korner, a šroper Kenan Hadžibegović blista u debiju i postiže drugi gol
47'
Šut na gol
Danel Blažić
Blažić izlazi na Mitrovića, u posljednji trenutak golman Ljubića reaguje
45'
Penal
Marković je oborio Milanovića.
39'
Sa bijele tačke
39'
Šut na gol
Odličan šut Blažića, brani Mitrović
38'
Šut na gol
Fantastična šansa za Kotu Jošikavu da riješi utakmicu, izašao je sam na golmana Mitrovića, ali šutira pored stative
37'
Prva ozbiljnija šansa za goste, Grahovac je izveo korner,a Jugović se ne snalazi najbolje na drugoj stativi i ide lopta pored gola
30'
Strijelac Kenan Hadžibegović na asistenciju Perovića
22'
Eurogol je sa 17 metara postigao je novajlija Nikola Novković
15'
Jako dobar korner Perovića, Blažić sam na drugoj sttivi šutira pored
5'
Šut na gol
Marko Marković
Dobar pokušaj, ali lopta odlazi preko gola.
3'
Protokol
Sudije: Bojan Mitrović (Bijeljina) [Glavni], Njegoslav Bošković (Bijeljina) [Pomoćnik], Slobodan Marković (Bijeljina) [Pomoćnik],