Igrači i ocene Novo!
  • Klikom na ikonicu sa zvedicom otvara se prozor gde mođete oceniti igrača
  • Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
U sudijskoj nadoknadi vremena Marko Marković se preselio u kazneni prostor, šutirao, Sirćo sjajno intervenisao, ali lopta pada na glavu Vranešiću koji pogađa
90+2'
Denis Bogučanin je pokupio odbijenu loptu i pospremio je u gol
89'
Crveni karton
Zoran Kokot
83'
Šut na gol
Danel Blažić
Famos preuzep inicijativu, Blažić u 78. minutu tik pored gola
78'
Ognjen Mičić siguran sa penala
74'
Penal
73'
Odmah naredni napad Tešanović sjajno gađa, Sirćo iz devedeset vadi i izbacuje u kormer
71'
Šut na gol
Zoran Kokot
Kokot iz slobodnjaka tuče preko gola
70'
Goooool. Slavija vodi od 54. minute. Arbinja je probio po lijevoj strani, odigrao u sredinu gdje Boro Mišović pogađa za 1:0
54'
Pola sata tvrde igre i velike borbe. Kokot imao još jednu šansu, slab šut pored gola
30'
Dvadeset minuta igre iza nas, Bjeloš imao odličnu šansu za Slaviju, na drugoj strani Kokot. I dalje 0:0