• Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
Ostalo
Igra se pa gotovo po mraku. Do završetka još 10 minuta.
81'
konačnop je pala odbrana Želčjezničara. Sjajn šut Arebijen,. golman zaustavlja na liniji,a Popović uklizava i daje gol.
78'
Slavoija pravi prilike,a stupar sve brani. na čudesan način je zaustavio udarac mandića.
72'
Ostalo
Sporna situacija. Bjeloš je bio u naletui, neprpisno je zaustavljen. Sudija je krenuo da svira penal,a onda odustao. Slavije je oštećena.-
67'
Žuti karton
Stefan Kerezović
60'
Ostalo
Domaćin je imao nekoliko dobrih udaraca na gol, ali je čuvar mreže Želje bio odličan.
58'
Dobar špokušaja napadača Slavije ioz slobodnog udarca. tukao je iskosa sa nekih 20 metara,a golman šalje loptu u korner.
50'
Šut na gol
2  Petar Dabić
Odličan udarac igrača Slavije. Pogađa stativu.
35'
Šut na gol
Nikola Ivić
Sjajan udarac gostiju, ali Sirćo brani.
30'
Domaćin bolji, aktivniji. Odličan šut Avdalovića na asistenciju Arbinje, golman šalje loptu u korner.