Na odbijenu loptu je naletio Beširević i matirao golmana gostiju.
Sjajan prijem i pogodak lijevom nogom
80'
Zicer za Želju, Sirćo fenomenalno brani Kerezoviću.
69'
Sjajna šansa za Slaviju, majstorija Kariča, Tamidžija ispod prečke vadi u korner
60'
Sjajna šansa za Bilala, Sirćo fenomenalno brani
56'
Odličan centaršut Bjeloša iz slobodnog udarca, Arbinja glavom Tamidžija uz manje poteškoće brani
38'
Dobar šut Bjeloša, Tamidžija paradom šalje loptu u korner
28'
Arbinja dvije dobre šanse u istom napadu, igrači Željezničara dva puta spriječavaju gol
18'
Slavija postiže gol preko Križevca, ali je on poništen zbog ofsajda
5'
Crveni karton
Crveni za trebera Bojana Regoju. Uputio je primjedbe zbog lošeg suđenja Bojana Mitrovića
Šut na gol
2  Petar Dabić
Fenomenalna šansa za Dabića, iz odlične šanse tuče preko gola
76'
Postava
Amar Sirćo(G) , Vasilije Gojković , Goran Popović (K), Nemanja Čvoro , Petar Dabić , Nikola Bjeloš , Benjamin Križevac , Luka Aškraba , Slobodan Vučinić , Vladan Mandić , Mahir Karić , REZERVE Nino Nedžibović(G) , Džan Hošić , Amar Beširević , Strahinja Maksić , Edhem Šupuk , Stefan Radaković ,
Protokol
Stadion: SRC 'SLAVIJA'. Gledalaca: 0. Sudije: Bojan Mitrović (Bijeljina) [Glavni], Slobodan Marković (Bijeljina) [Pomoćnik], Vojo Zurovac (Nevesinje) [Pomoćnik]