Šansa za Rudar. Dobar šut Demonjiča brani Tamidžija
88'
Velika šansa za Želju, Sladojevič je na tri metra promašio loptu glavom
87'
78 minut 1:1 Bilal iz slobodnog udarca sa20 metara u golmanov ugao lopta se od stative odbila u mrežu
78'
odlična prilika za Blanušu iskosa sa lijeve strane je šutirao snažno pored gola
75'
Žuti karton
Popara
47'
Branko Rosić, poslije centaršuta s lijeve strane sjajno je glavom šutirao Da Silva golman Tamidžija je odbio loptu kratko a otpadak u mrežu je pospremio Rosić
42'
odlična šansa za domaće Šuput se nije najbolje snašao oči u oči s golmanom rudara Sekulićem
38'
sjajna šansa za Da Silvu, loše je reagovao na sjajan centaršut sa desne strane, samo je okrznuo loptu glavom
32'
18'
Ostalo
16 minut bez prilika na banjalučkom predgrađu, Rudar Prijedor bolji u uvodnim minutama
16'
Protokol
Stadion: 'Željezničar'. Sudije: Mladen Mirić (Bijeljina) [Glavni], Božidar Rustić (Gradiška) [Pomoćnik], Radmilo Vuković (Bijeljina) [Pomoćnik],