3 : 0
2 : 0
Milan Jević skok i šut glavom sa osam metara poslije centaršuta iz slobodnog udarca sa desne strane, koji je izveo Đorđe Đogić
90+2'
Žuti karton
Danijel Majkić pomoćni trener Željezničara zbog prigovora
88'
Kalabić bio oči u oči sa golmanom Borca, ali je Matijaš sjajno reagovao i uhvatio živu loptu
87'
Šut na gol
Još jedan pokušaj Džordana iskosa s lijeve strane. Lopta odlazi pored gola.
75'
Šut na gol
68. minut, brz napad gostiju po desnoj strani, šut Džordana iskosa sa desne strane, lopta je prohujala pored stative
68'
Odličan šut Kalabića sa 25 metara, sjajna intervencija Matijaša lopta završila u korneru
56'
Šut na gol
Neven Bunić
Pokušao je Bunić iz slobodnog udarca sa lijeve strane, Tamidžija je bio na mjestu i izbacio loptu u korner poslije kojeg nije bilo uzbuđenja
44'
Napadač gostiju Blagojević zatresao mrežu Tamidžije ali je sudija Gigović na asistenciju pomoćnika Rustića poništio gol zbog ofsajda. Zbog prigovora žuti karton dobio trener Dubičana Rade Drvenica
36'
Sjajan udarac glavom Kalabića sa desetak metar, poslije centaršuta sa desne strane, lopta završila tik pored desne stative
28'
Šut Bilala iz slobodnjaka sa 23 metra, lopta od živog zida otišla u korner
21'
Žuti karton
Ilija Kovačević
2. minut žuti karton Ilija Kovačević (Borac) opstrukcija igre i povlačenje protivnika
20'
Žuti karton
2  David Čolić
Prvi žuti karton Čolić (Željezničar) grub start
14'
još jedna šansa za domaće šut Šuputa sa 16 metara krajnjim naporom Matijaš izbacio u korner poslije kojeg nije bilo opasnosti za goste
11'
1:0 za domaćina sjajan udarac Đogića iz slobodnog udarca sa 22-23 metra, lopta je okrznula stativu i odsjela u mreži. Golman Matijaš je paradom samo uljepšao ovaj pogodak
10'
Ostalo
Počelo u Pregrašu.
1'
Šut na gol
20  Luka Malić
1. minut prvi napad domaćina i odmah sjajna prilika, bio je Malić u šansi šutirao je iskosa s lijeve strane po zemlji pored lijeve stative Dubičana
1'
Postava
Arsenije Matijaš(G) , Neven Bunić , Sergej Govedarica , Stefan Blagojević , Stefan Tomaš (K), Ilija Kovačević , Yordan Andres Campana Hinestroza , Nikola Pekić , Aleksandar Malbašić , Nemanja Gavric , Emilko Janković , REZERVE Stefan Misimović(G) , Nemanja Škarić , Borislav Dalić , Sergio Andres Pamplona Valencia , Siniša Pekić , Aleksandro Jaćimović , Adin Berilo , Ognjen Petraković , Predrag Pralica ,
Protokol
Stadion: 'Željezničar'. Gledalaca: 0. Sudije: Velibor Gigović (Gradiška, Trebovljani) [Glavni], Božidar Rustić (Gradiška) [Pomoćnik], Vladana Barać (Gradiška) [Pomoćnik],