Igrači i ocene Novo!
  • Klikom na ikonicu sa zvedicom otvara se prozor gde mođete oceniti igrača
  • Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
Crveni karton Mihajlo Savanović BSK prekrÅ”aj nad Soldatom kao posljednji igrač odbrane dosuđen slobodan udarac za goste na 17 metara po sredini gola
90+2'
Izmena - ulaz
Izmjena u Slobodi izaÅ”ao Nikodinović uÅ”ao EÅ”ba
84'
Izmjena BSK izaÅ”ao Đorđević uÅ”ao Stojičić
84'
Ulazi Petrović umjesto Terzića
78'
Gosti su izveli bez napad Zekanovič je na lijevoj strani naÅ”ao rezervistu JakeÅ”evića koji je gađao suprotni ugao ali slabo pa je golman Modić uhvatio živu loptu
76'
Å ut na gol
Ognjen Soldat 17
Poslije greÅ”ke odbrane BSK-a iznenada u Å”ansi se naÅ”ao rezervista Soldat ali se spetljao pa je golman Modić intervenisao i odbranio njegov traljav Å”ut
71'
Dvostruka izmjena u Slobodi izaÅ”li Luis i Mitrić uÅ”li JakeÅ”ević i Soldat
67'
Nove izmjene u BSK-u, izlazi Kujundžić, ulazi Erić
61'
Iz igre izlazi Jotić, ulazi Lazendić
61'
Å ut na gol
Danilo Moconja
Danilo Moconja je opasno zagrijao dlanove golmana Vukovića Å”utirajući iskosa sa lijeve strane
54'
Šut Savanovića sa 25 metara golman Vuković je bio dobro postavljen
52'
Danko Radić
46'
Izmena - izlaz
Marko Babić
46'
Izmjena i u ekipi BSK-a, ulazi NebojÅ”a Runić umjesto Ostoje Å aule
46'
Å ut sa 14-15 metara poslije dodavanja Đorđevića, lopta proÅ”la ispod ruke golmana Vukovića
41'
Domaćin pogodio prečku, proÅ”ao je Savanović po desnoj strani, Å”utirao Perović i bio izblokiran, a na odbijenu loptu je natrčao Đorđević čiji je put zaustavio okvir gola
40'
Dobra prilika za BSK. Ispred Perovića u posljednji čas je intervenisao Ilija Danilović
31'
Žuti karton
5  Boris Jagodić
29'
28. minut u kontranapadu Slobode četiri na dva poslije kornera Å”utirao je Predrag Zekanović a sa gol linije loptu je u korner izbacio Marko Kujundžić
28'
27. minut odlična Å”ansa za domaće, MiloÅ” Perović je izaÅ”ao sam pred golmana gostiju ali je Đorđe Vuković odlično intervenisao i izbacio loptu u korner
27'
Sloboda ostaje sa igračem manje na terenu jer je Argentinac Hoze Huan Fontenaći zaradio direktni crveni karton zbog brutalnog starta nad kapitenom BSK-a Aleksandrom Radulovićem
24'
Å ut na gol
Timar Luis
Luis sam izaÅ”ao pred gol BSK-a Srđan Modić sjajno intervenisao nogom i zaÅ”titio svoju mrežu
15'
BSK nastupa u sastavu: Modić, Å aula, Moconja, Radulović, Jagodić, Samardžija, Đorđević, Perović, Savanović, Terzić, Kujundžić Na klupi su: Vuleta, Cvjetanović, Stojičić, Radović, Erić, PuÅ”ić, Petrović, Gavrić, Runić
Sloboda igra u sastavu: Vuković, Danilović, Bobić, Nikodinović, Zekanović, Luis, Mitrić, Mitrić, Fontemaći, Jotić, Babić, Nenad Na klupi su: Travar, Đukanović, Lazendić, Soldat, Vučković, EÅ”ba, Živković, JakeÅ”ević, Radić