Slčaba utakmica u nastavku. Famos čuva stečenu prednost.
65'
Žuti karton
Ćeha
60'
Sloboda bolje ulazi u drugo poluvriejeme. ilija Danilović je iz slobodnjaka snažno Å”utirao, Rončević odbija loptu, ali iz drugog puta dolazi do nje prije Zekanovića
55'
Å ut na gol
Bojan Burazor
Sjajan Å”ut Burazora nakon Å”to je pokupio odbijenu loptu iz prekida, Rončević je Å”alje u korner
41'
Å ut na gol
Sjajna Å”ansa za Famos. Bio je to prekid Perovića, Novković sjajno skače, Ćeha prbacuje za JoÅ”ikavu koji prebacuje golmana, ali Ilija Danilović sa linije izbacuje loptu u korner
35'
Dobar centarÅ”ut Nenada sa desne strane, Zekanović slabo glavom
33'
Žuti karton
Nikola Novaković
30'
Å ut na gol
Alem Suljić 45
Jedan od rijetkih napada Slobode u prvih 20. minuta. Duga lopta iza odbrane Famosa, Suljić pokuÅ”ava, ali slabo preko gola
20'
Å ut na gol
Polukontra Famosa, Perović centrira, lopta prolazi do Cicovića koji snažno Å”utira, ali u vanjski dio mreže
19'
U 13. minuti tek centarÅ”ut Milana Nenada iz slobodnog udarca, Danilović slabo Å”utira glavom
13'
Marko TeÅ”anović je poslao sjajan centrÅ”ut, Marković ostao zaboravljen, ali slabo zahvata loptu, no ona dolazi do Dejana BjeloÅ”a koji pogađa
10'
Igor Rončević(G) , Nikola Novković , Kenan Hadžibegović , Lazar Babić , Dejan BjeloÅ” , Nikola Cicović , Mladen Perović , Marko TeÅ”anović , Marko Marković , Kota Yoshikawa , Đorđe Ćeha , REZERVE Marko Terzić(G) , Ognjen Mičić , Marko MitraÅ”inović , Andrej Vidaković , Danel Blažić , Haru Nakagaki , Vladan Minić , Strahinja Sudžum ,
David Stjepanović(G) , Ilija Danilović , Dmitrii Suharev , Predrag Zekanović , DuÅ”ko Mitrić (K), Vlado Koprivica , Bojan Burazor , Alem Suljić , Aleksandar Gavrić , Milan Nenad , Nikola Angeleski , REZERVE Đorđe Vuković(G) , SiniÅ”a Lazendić , Ognjen Soldat , Pero Vučković , Vladan Todorović , Mirza Ramić , Luka JakeÅ”ević ,
Protokol
Sudije: Darko Vukojević (Doboj) [Glavni], Danijel Mićić (Doboj) [Pomoćnik], Dejan Lazić Đ (Doboj) [Pomoćnik],