1 : 1
0 : 0
Zaustavno vreme
5 minuta produžetka.
90'
Ostalo
Gosti su izveli prekrsaj, golman Sloge uhvatio loptu rukama na 25.metara od svog gola, domaći traže indirektan udarac, a sudija poklanja loptu Slogi, izbija opsta guzva fudbalera dva tima, zahvaljujuci iskljucivo glavnom deliocu pravde. Onda je on svirao kraj meca. Kakav cirkus i sudijska nepravda.
90'
86'
Izmena - izlaz
83'
Izmena - ulaz
83'
79'
79'
79'
79'
Žuti karton
74'
Žuti karton
68'
64'
64'
Žuti karton
54'
Žuti karton
Boris Aljetić
50'
Saša Perić izveo je slobodan udarac sa blizu 25 metara i pogodio cilj.
49'
47'
47'
45'
Žuti karton
44'
Šut na gol
Kakva šansa za Nebojšu Prljetu, ali siguran je golman Sloge.
40'
Ostalo
Ulazimo lagano u finiš prvog perioda igre, a Dobojlije sve ofanzivnije.
38'
Ostalo
Modriča je ozbiljnija i opasnija, ofanzivnija i odlučnija.
27'
Ostalo
U prijatno atmosferi, jer nema tropakih vrućina, igraju Modriča Alfa i Sloga Doboj. Nema golova u ravnopravnom okršaju, ali domaćin je sada izveo tri vezana udarca iz ugla.
17'
Žuti karton
14'
Protokol
Glavni sudija: Vuković Vojislav Delegat utakmice: Zdjelar Dejan Prvi pomoćni sudija: Rakić Bojan Drugi pomoćni sudija: Eremić Bojan 4. sudija: Lakić Goran