Igrači i ocene Novo!
  • Klikom na ikonicu sa zvedicom otvara se prozor gde mođete oceniti igrača
  • Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
Pepić, ne dozvoljeno oštar start u kaznenom prostoru sudija Đukić pokazao na "belu tačku".
90+2'
Siguran sa "bele tačke" Za Ljubić Aleksandar Žižak.
90+3'
Bokić
90+4'
Prva ozbiljnija prilika za Prnjavorčane. Nakon centar-šuta sa leve strane Babić sa 7m šutira iznad gola Kačavende.
88min.'
Žuti karton
Prigovor na odliku sudije.
66min.'
Nova izmena u gostuju u igru Grahovac Iz igre Mišić.
64min.'
Žuti karton
Jandrić ne dozvoljeno oštar start.
64min.'
Dvostruku izmena u ekipi Ljubića. U igru su Subić i Jugović Dok su put svlačionice Radaković i Stamenković.
60min.'
Kozara dolazi do novog pogodaka protiv Prnjavorskog Ljubića, strelac za "crvene" je Rastoka.
57min.'
Poslednja izmena u ekipi Kozare Iz igre izlazi strelac prvog pogotka Modić u igru ulazi Popović.
54min.'
Trostruka izmena u ekipi Kozare na početku drugog poluvremena. Iz igre su izašli Sarajlić, Delić i Veljiković dok su igru ušli Bubić, Jandrić i Pljevčević.
46min.'
Žuti karton
Žute kartone zbog međusobnog koštanja, sudija Đukić pokazao je Veljković (Kozara) i Babići (Ljubić)
45+2'
37min. na gradskom stadionu Velimir Sombolec. Udarac iz ugla sam desne strane Rastoke, najbolje se na 5m snalazi Modić za prednost domaćih 1:0.
37min.'
Zbog međusobne prepirke sudija Đukić pokazao je treneru Ljubića Milanu Stanivukoviću i predstavniku domaće ekipe Sreću Gajiću.
20min'
Žuti karton
Žuto karton u ekipi Ljubiića Stamenković, nedozvoljeno oštar start
18'
Ostalo
15'
Ostalo
Tek što su se navijači smestili na tribine i otvorili grickalice, prva prilika za domaće. Šut Bogučanina sa nekih dvadesetak metara sa desne strane ali siguran Stupar.
1min.'
Protokol
Sudija: Đukić Stefan (Ugljevik) Delegat utakmice: Balaban Goran (BL) Prvi pomoćni sudija: Milan Spasojević (Zvornik) Drugi pomoćni sudija: Dragan Marović (BN) 4. sudija: Radenko Jovanić (BN) Posmatrač suđenja: Zoran Radaković (Prijedor)