Igrači i ocene Novo!
  • Klikom na ikonicu sa zvedicom otvara se prozor gde mođete oceniti igrača
  • Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
71.minut Ristović u odličnoj prilici ponovo brani Jolović
71'
65 minut solo prodor Ristovića odličan udarac i joÅ” bolja odbrana Jolovića
65'
Å ut na gol
Marko Vuković
55 minut dobra prilika za Romaniju ,Vuković Å”utira pored gola
55'
Å ut Nikole Mojović iz slobodnog udarca zavrÅ”ava u donjem desnom uglu gola Romanije
47'
Å ut na gol
Šut Vukovića iz slobodnog udarca sa ivice kaznenog prostora Sutjeske, lopta ide preko gola
43'
Udarac Nikole Mojovića iskosa iz slobodnog udarca sa preko 20 metara umalo nije iznenadio golmana Jolovića koji je krajnjim naporom reagovao i odbranio njegov Å”ut
38'
Ubacivanje Nikole Mojovića s+ sa lijeve strane, a BoÅ”ko Radović glavom tuče. Brani Jolović.
27'
1:0 za Sutjesku, u gužvi pred golom Romanije najbolje se snaÅ”ao Blagojević i pogodio mrežu gostiju
3'
Å”ut Nikole Mojovića iz slobodnog udarca sa preko 20 metara, pored gola
2'
Postava
MiloÅ” Pajević(G) , Aleksa Gagović , Vide Ivanović , Dejan Mojović , BoÅ”ko Radović , Nikola Mojović (K), Đorđe Milutinović , Bojan Mihajlović , Miroslav Đorđević , Luka Radović , Dario Blagojević , REZERVE Mihajlo Dabić(G) , Dejan Radović , Milan Stanić , Aleksandar Stojanovski , Branko Sekulić , Milan Vladičić , Jovan Samardžić , SlaviÅ”a Ristović , Dragan Pavlović ,
Protokol
Stadion: Gradski stadion. Sudije: Mario Jelić (Banja Luka) [Glavni], Branimir Đermanović (Čelinac) [Pomoćnik], Rajko Todorović (Čelinac) [Pomoćnik],