XS
SM
MD
LG
22.kolo
Rezultati
01/02.04.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Slavija
Istočno Sarajevo
01.04.2023
15:30
Omarska
Omarska
01.04.2023 15:30
Slavija
:
Omarska
Modriča
Modriča
01.04.2023
15:30
Kozara
Gradiška
01.04.2023 15:30
Modriča
:
Kozara
Sloboda (NG)
Novi Grad
01.04.2023
15:30
Krupa
Krupa na Vrbasu
01.04.2023 15:30
Sloboda (NG)
:
Krupa
Podrinje
Janja
01.04.2023
15:30
Laktaši
Laktaši
01.04.2023 15:30
Podrinje
:
Laktaši
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
01.04.2023
15:30
Tekstilac
Derventa
01.04.2023 15:30
Zvijezda 09
:
Tekstilac
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
02.04.2023
15:30
Sutjeska
Foča
02.04.2023 15:30
Sloboda (MG)
:
Sutjeska
Rudar Prijedor
Prijedor
02.04.2023
15:30
Famos
Vojkovići
02.04.2023 15:30
Rudar Prijedor
:
Famos
Željezničar
Banja Luka
01.04.2023
15:30
Radnik
Bijeljina
01.04.2023 15:30
Željezničar
:
Radnik
Drina
Zvornik
01.04.2023
15:30
Ljubić
Prnjavor
01.04.2023 15:30
Drina
:
Ljubić
30.03.2023 12:16 (qwert)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Krupa 21 19 1 1 58
2 Sloboda (NG) 20 15 3 2 48
3 Laktaši 21 14 2 5 44
4 Zvijezda 09 21 12 5 4 41
5 Radnik 21 11 4 6 37
6 Sutjeska 21 11 2 8 35
7 Slavija 20 9 7 4 34
8 Rudar Prijedor 21 8 5 8 29
9 Željezničar 21 8 2 11 26
10 Ljubić 21 8 1 12 25
11 Drina 21 7 1 13 22
12 Omarska 21 6 4 11 22
13 Kozara 21 5 6 10 21
14 Famos 21 6 3 12 21
15 Sloboda (MG) 21 5 4 12 19
16 Tekstilac 21 4 6 11 18
17 Podrinje 21 5 2 14 17
18 Modriča 19 4 2 13 14

23.kolo
Sledeće kolo
08/09.04.2023
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Drina
Zvornik
08.04.2023
15:30
Slavija
Istočno Sarajevo
08.04.2023 15:30
Drina
:
Slavija
Ljubić
Prnjavor
08.04.2023
15:30
Željezničar
Banja Luka
08.04.2023 15:30
Ljubić
:
Željezničar
Radnik
Bijeljina
08.04.2023
15:30
Rudar Prijedor
Prijedor
08.04.2023 15:30
Radnik
:
Rudar Prijedor
Famos
Vojkovići
08.04.2023
15:30
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
08.04.2023 15:30
Famos
:
Sloboda (MG)
Sutjeska
Foča
08.04.2023
15:30
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
08.04.2023 15:30
Sutjeska
:
Zvijezda 09
Tekstilac
Derventa
08.04.2023
15:30
Podrinje
Janja
08.04.2023 15:30
Tekstilac
:
Podrinje
Laktaši
Laktaši
08.04.2023
15:30
Sloboda (NG)
Novi Grad
08.04.2023 15:30
Laktaši
:
Sloboda (NG)
Krupa
Krupa na Vrbasu
08.04.2023
15:30
Modriča
Modriča
08.04.2023 15:30
Krupa
:
Modriča
Kozara
Gradiška
08.04.2023
15:30
Omarska
Omarska
08.04.2023 15:30
Kozara
:
Omarska
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Predrag Nišić
Premijum urednik takmičenja

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 4 korisnika
Takmičenje prati 65 korisnika
Krupa Krupa na Vrbasu
11
Krupa Krupa na Vrbasu
8
Slavija Istočno Sarajevo
7
Krupa Krupa na Vrbasu
7