Barkli u završnici za 4/4 Aston Vile

Fudbaleri Aston Vile došli su i do četvrte pobjede u isto toliko odigranih utakmica. Oni su savladali u petom kolu Lester u gostima, sa 1-0.

Meč je počeo u dosta sporom ritmu. Tek u 23. minuti, vidjeli smo prvu veću priliku ali je nije iskoristio Perez. Potom je dobru akciju opropastio Ihenačo. Prvu šansu na meču Vila je imala preko Trezegea ali je ostalo 0-0.

U nastavku utakmice, još lošiji fudbal nego u prvih 45 minuta. Prva je zaprijetila Vila preko Konse ali je ostalo 0-0. Kada se činilo da nećemo vidjeti niti jedan gol, Ros Barkli u prvom minutu nadoknade pogađa i donosi pobjedu svom timu.

Aston Vila je sada druga te ima 12 bodova. Lester ima tri boda manje i nalazi se na petom mjestu.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Leicester City Aston Villa