Obamejang vodio Arsenal do pobjede, kiks Junajteda

Fudbaleri Arsenala savladali su Lids u 24. kolu Premijer lige. Arsenal je slavio na svom terenu sa 4-2.

Arsenal je dobro počeo susret. Golom Obamejanga, Arsenal je došao u vodstvo. Do kraja prvog poluvremena, Arsenal je postigao dva gola. Prvo je Obamejang iz penala pogodio za 2-0 da bi na 3-0 povisio Beljerin. U nastavku, Obamejang daje i svoj treći gol. o kraja susreta, Lids je ublažio poraz. Prvo je Strujk pogodio a onda i Helder Košta. Međutim, snage za nešto više, gosti nisu imali.

Do pobjede nije došao Mančester Junajted. Iako su gostovali kod pretposlednjeg Vest Broma, odigrali su samo 1-1. Galaher je doveo domaće u vodstvo da bi Bruno pogodio za 1-1.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Arsenal Leeds United