Å ut na gol
Napad domaćina je zavrÅ”io odlaskom lopte pored gola gostiju.
11.'
Postava
Branislav Ružić(G) , Dimitrije TvrdiÅ”ić , Danijel Ćulum (K), Nezir Alić , Petar Gavrović , Stefan Rakić , Budimir Å arčević , Nikola StaniÅ”ić , Stefan Knežević , Srđan Damjanović , Boris Andrić , DOMAĆI TIM - REZERVE NebojÅ”a Gajić(G) , Andrej Kapor , Ilija Matić , DuÅ”an Ristović , MiloÅ” Jokić , Nikola Pantić , Luka RiđoÅ”ić ,
Postava
Damjan Knežević(G) , Almin Mustafagić , Andrija Janjić , Vuk TeÅ”ić , Igor Blagojević , Dejan Popara , Sreten MiloÅ”ević , DragiÅ”a Adžić , Muamer Svraka (K), Danijel Matić , Dejan Živković , GOSTUJUĆI TIM - REZERVE Milun Avramović(G) , Jovo Beatović , Nemanja Rakić , Jiahui Wang , Ilia Gučmazov , Aleksa Vidović ,
Protokol
Glavni sudija: Jelić Mario Delegat utakmice: Milanković Bojan Prvi pomoćni sudija: Stjepanović Dejan Drugi pomoćni sudija: Milaković Aleksandar 4. sudija: Šestić Nemanja
-47'
Sloboda u Zvorniku do boda s penala

Novogradska Sloboda je doÅ”la do boda na gostovanju u Zvorniku kod Drine golom Edina Kesića u 76. minutu iz najstrože kazne prije toga Zvorničani su poveli golom Petra Gavrovića u 25. minutu.

Bila je ovo trvda i neizvjesna utakmica u kojoj su i jednima i drugima bili neophodni bodovi, Drini da pobegne ka gornjem dijelu tabele, a Slobodi da ostane u samom vrhu i u trci sa Krupom za titulu jesenjeg prvaka m:tel Prve lige Republike Srpske.Ā

Ā

Ā

Drina (Z) ā€“ Sloboda (NG)Ā Ā  Ā 1:1 (1:0)

Gradski stadion u Zvorniku. Gledalaca: 120. Sudija: Vanja Ajder (Banjaluka). Strijelci: 1:0 Gavrović (25), 1:1 Kesić (76 ā€“ penal). Žuti kartoni: Tadić, Alić (Drina), Zgonjanin, RaÅ”eta, Kesić (Sloboda). Crveni kartoni: Novica Marković (Drina) i Alen Nuhanović (Sloboda) u 61. minutu.

DRINA (Z): Ružuć, TvrdiÅ”ić, Ćulum, Gavrović (od 77. Alić), Tadić, Rakić, Marković, Å arčević (od 54. Damjanović), StaniÅ”ić, Knežević, Andrić.

SLOBODA (NG): Trako, Dodig, Mehić, Samardžić, Alvarez, Zgonjanin, Bautista, Kesić (od 85. Sadžak), RaÅ”ević, Nuhanović, Lalić.