Vanja Knežević(G) , Dalibor Milić (K), Nikola Ćebić , Milan Šikanjić , Ognjen Škorić , Stefan Milojević , Igor Trivić , Nikola Turanjanin , Nebojša Babić , Sergej Dojčinović , REZERVE Dragan Tadić(G) , Aleksa Bobić , Danijel Gavrić , Viktor Subotić , Nikola Srdić , Branko Keleman , Marko Džajić , Stefan Ivanović , Vuk Nikolić ,
Postava
Milan Vidaković(G) , Mihailo Cmiljanović , Luka Babić , Luka Begić , Filip Kolak , Nikola Leko , Borna Kovačević , Uroš Đuričković , Ivan Vasiljević , Stefan Paranos , Zoran Milić (K), REZERVE Matej Kapor , Kerim Tatar , Steven Marriaga Tejeda , Marko Šušnjar , Henrique Raez Rodrigues ,
Leotar stao u Laktašima
31.05.2024 Administrator DC

Na Gradskom stadionu  domaći Laktaši su pobedili trebinjski Leotar rezultatom 4:2. Tako su pobjedom  spustili zavesu na prvoligašku sezonu u kojoj su osvojili poziciiju broj dva. titulu.

Nakon prvog poluvremena rezultat je bio  – 1:1, Stefan Milojević je doveo domaće u vođstvo u 16. minutu, a izjednačio Filip Kolak četiri minute kasnije. Gosti su u  57. minuti preko  Luke Begića poveli,  da bi Milojević svojim drugim golom vratio stvari na početak. U samom finišu meča golovima Milana Šikanjića u 85. i Nikole Turanjanina u 90. minutu domaćini su slavili.

Laktaši Admiral bet – Leotar       4:2 (1:1)

Stadion: Gradski stadion. Gledalaca: 250. Sudije: Stefan Maletić (Bijeljina) [Glavni], Njegoslav Bošković (Bijeljina) [Pomoćnik], Tomislav Gračanin (Banja Luka) [Pomoćnik], Strijelci: Stefan Milojević 16', Stefan Milojević 70', Milan Šikanjić 85', Nikola Turanjanin 90', [Laktaši]; Filip Kolak 20', Luka Begić 57', [Leotar (Trebinje)]. Žuti kartoni: Nebojša Babić 30', Milan Šikanjić 85', Dalibor Milić 78', Nikola Turanjanin 81', [Laktaši]; Uroš Đuričković 39', Filip Kolak 62', [Leotar (Trebinje)];

DOMAĆI TIM: Vanja Knežević (G) , Dalibor Milić (K) , Nikola Ćebić , Milan Šikanjić (86. Stefan Ivanović), Ognjen Škorić , Stefan Milojević , Igor Trivić , Nikola Turanjanin , Nebojša Babić , Sergej Dojčinović (65. Danijel Gavrić)

GOSTUJUĆI TIM: Milan Vidaković (G) , Mihailo Cmiljanović , Luka Babić (88. Matej Kapor), Luka Begić , Filip Kolak , Nikola Leko (46. Kerim Tatar), Borna Kovačević (65. Stiven Mariaga Teheda), Uroš Đuričković , Ivan Vasiljević , Stefan Paranos (73. Henrique Raez Rodrigues), Zoran Milić (K)Igrač utakmice: Stefan Milojević (Laktaši Admiral bet).