Prelijep gol Bjeloša.
85'
Pogodio je za 3:0.
73'
Odličan udarac Bjeloša, još bolja odbrana golmana gostiju, u nastavku akcije nova prilika za Bjeloša, jedan gostujući igrač vadi loptu sa gol linije.
70'
Tukao je pravo u golmana. Nema gola.
64'
Penal
Neko je igrao rukom od ighrača Slobode.
63'
lijepu akciju domaćih na pravi način je završio Erić.
49'
Šut na gol
Finiš prvog poluvrmena dobre prilike su propustili Avdalović i Mandić.
44'
Odličan udarac, ali odlzai lopta preko prečke.
40'
Brz napad Slavije i odlična realizacija Stefana Arbinje.
32'
Ibjegao je ofsajd zamku, prevario golmana, ali je na povratnu loptu dobro reagovala odbrana gostiju