0 : 1

PL: ''Čekićari'' izenadili Totenhem

27.04.2019 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Vest Hema napravili su iznenađenje na startu 36. kola Premijer Lige. Oni sus avladali ekipu Totenhema sa 1-0.

Meč je počeo u dosta sporom ritmu. Totenhem je imao viÅ”e loptu u nogama ali su gosti prijetili kontrama. Imali su jednu sjajnu Å”ansu ali je Anderson bio sebičan i nije dodao Arnautoviću. Na kraju je prvo poluvrijeme zavrÅ”eno sa 0-0.

I jedni i drugi su imali dobre pokuÅ”aje u prvih 15 minuta drugog poluvremena. Vest Hem je prijetio preko Andersona a Totenhem preko Alija. Na kraju su gosti bili ti koji su uspjeli povesti a strijelac je bio Antonio. Iako su domaći do kraja sezone pokuÅ”avali uraditi sve, nisu uspjeli doći do boda.

Vest Hem ovom pobjedom uÅ”ao je u borbu za prvih deset dok je Totenhem ostao treći.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Tottenham Hotspur West Ham United