Demontaža Ljubinja

U 6. kolu Prve lige Republike Srpske u futsalu grupa istok KMF "Leotar" je u Ljubinju pobijedio istoimeni klub 3:11 (1:8). Ovo je četvrta pobjeda Trebinjaca koji su uz dva neriješena rezultata sa 14 bodova ubjedljivo prvi na tabeli, a Ljubinjci su ostali na 7 bodova.

Domaćin je poveo u 1. minutu golom Ćorovića. Gosti su izjednačili u 4. minutu preko Ninkovića i poveli u 7. minutu golom Čečura. U 9. minutu preko Sava Andrića i Zečevića u 13. minutu na semaforu je pisalo već 1:4. Samo minut kasnije Savo Andrić postigao svoj drugi gol na utakmici, kao i Zečević u 15. minutu tako da je rezultat bio 1:6.

Autogolom Šijakovića gosti su poveli u 16. minutu sa 1:7, a goleadu u prvih 20. minuta završio je Lazar Zečević u 20. minutu tako da se sa rezultatom 1:8 otišlo na poluvrijeme.

Domaćin je golom Toholja u 23. minutu smanjio na 2:8, ali golovima Zečevića u 26. i 30. minutu i Srđana Andrića u 29. minutu, Leotar je poveo sa 2:11.

Domaćin je golom Šijakovića u 39. minutu smanjio na 3:11.

Naredni protivnik Leotaru je KMF "Nevesinje", a utakmica će se odigrati u Trebinju.

Ljubinje - Leotar 3:11 ( 1:8)

KMF "Ljubinje": Pecelj, Ćorović, Toholj, N. Likić, Šijaković, Bogdanović, Sikimić, M. Likić, D. Kozić, Rudan, M. Kozić.

KMF "Leotar": Đurić, Savo Andrić, Srđan Andrić, Milojević, Zečević, Čolović, Ninković, Čečur, Samardžić, Perišić.

Izvor:trebinjelive.info