Norič siguran, katastrofa Svonsija i Bormuta

Fudbaleri Noriča savladali su Roteram u 31. kolu Čempionšipa sa 1-0.

Norič je bio bolji rival tokom cijelog prvog poluvremena. Pogotkom Temu Pukija u 13. minuti, Norič je poveo sa 1-0. I u nastavku susreta Norič je bio bolji tim ali promjene rezultata nije bilo. Na kraju su slavili sa 1-0 o učvrstili se na prvoj poziciji.

Hadersfild je u veoma interesantnom susretu savladao Svonsi sa 4-1. Golom Frejzera Kempbela u 22. minuti, domaći su poveli sa 1-0. Kada se činilo da će na odmor otići sa vodstvom, Hurhejn je pogodio za 1-1. U prvih deset minuta nastavka, domaći su riješili pitanje pobjednika. Prvo je pogodio O'Brajan a onda je dva gola dao i Holms.

Poraz je doživio i Bormut. Bolji od ''Trešnjica'' bio je Kvins Park sa 2-1. U prvom poluvremenu nije bilo golova. Domaći su poveli golom Stefana Johansena. Izjednačenje gostima donio je Long. Ipak, Kejn je u završnici pogodio za pobjedu ''Policajaca''.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Championship Norwich City Rotherham United