85'
Izmena - ulaz
Izmjena Krupa 80 minut izaÅ”li Dujakovic i Krneta, a uÅ”li Mrzići Penić
80'
Å ut Đuričina iskosa sa ivice kaznenog prostora zavrÅ”avca na prečki gola domaćina.
78'
Å ut Dujakovića sa preko 20 metara zavrÅ”io je u gornjem lijevom uglu gola Sutjeske.
75'
67'
Vladičić
65'
20  Pavle Bonić
65'
Stopostotnu prilika za Krupu imao je Petrović. izaÅ”ao je sam na golmana sutjeske, neometan Å”utirao sa desetak metara, a lopta pogadja Pajevica u glavu i odbija se u polje
64'
Å ut na gol
Ognjen Krneta 20
Sa ice Ŕesnaest metera Krneta je tukao u stativu.,
57'
Žuti karton
Nikola Dujaković
51'
Ponovo dobra prilika za Krupu. Å utirao je iskosa Redžić ,golman Pajević je odbio loptu na koju je natrčao Petrović i Å”utirao preko gola Sutjeske.
50'
46'
46'
Krupa vodi 1:0, Redžić je ubacio u kazneni prostor, a Đekić savladao nemoćnog Pajevića.
40'
Tukao je Perović iz slobodnog udarca, sa nekih 20 metara, pored gola domaćina.
37'
Žuti karton
Dejan Jolović
36'
Odlična prilika za Krupu ,centrirao je sa lijeve strane Krneta, Đekic Å”utirao glavom i pogodio stativu gola domaćeg tima.
27'
Gosti u prilici Å”ut Đekića sa ivice kaznenog prostora zavrÅ”ava preko gola Sutjeske.
10'
Mojović je ubacio sa lijeve strane Radovicć Å”utira pored gola.
9'
Postava
MiloÅ” Pajević(G) , Vide Ivanović , Dejan Jolović , BoÅ”ko Radović , Nikola Mojović (K), Bojan Mihajlović , Zoran Obrenović , Pavle Bonić , Jovica Dačević , Igor Ateljević , SlaviÅ”a Ristović , REZERVE Darko Krnojelac(G) , Dejan RaÅ”ević , Marko Ivanović , Nenad Stanojević , Milan Vladičić ,
Postava
Luka Damjanović(G) , Ajdin Redžić (K), Luka Babić , MiloÅ” Radaković , Nikola Dujaković , Slobodan Đekić , Ognjen Krneta , Aleksandar Petrović , Predrag Ristanović , Genaro Bautista Lelli , BoÅ”njak Strahinja , REZERVE Arsenije MatijaÅ”(G) , Ognjen Đuričin , Džafo Hadžić , Nikola Mitrović , Srđan Mrzić , LjubiÅ”a Nikodinović , Kristijan Penić ,
Protokol
. Sudije: Aleksandar Jevtić (Prijedor) [Glavni], Milan Basrak (Prijedor) [Pomoćnik], Goran Ilinčić (Prijedor) [Pomoćnik]