Juniori: Zvijezda-09 - Rudar Prijedor 3:0 (2:0)

Juniori Zvijezde-09 su u 2. kolu Omladinske Premijer lige BiH kao domaćini savladali vršnjake iz Rudar Prijedora rezultatom 3:0, identičnim kojim su prvom kolu savladali kao gosti Sarajevo.
Gosti su u 70. minutu imali priliku da ublaže poraz, ali je Filip Mikić promašio jedanaesterac. Utakmica je inače bila nervozna i čvrsta, a oba trenera su zbog prigovora opomenuti žutim kartonima.

Igralište: Zvijezde-09 u Etno selu Stanišići. Bez gledalaca. Sudija: Dražen Marić (Bijeljina). Strijelci: Božić u 11. i Beatović u 35. i 68. minutu. Žuti kartoni: Janković, Karić, Sinanović, trener Krmpotić, Tešić, Samardžić (Zvijezda-09), D. Bilbija, Petković, Kaurin, F. Mikić, trener Marjanović (Rudar Prijedor).

ZVIJEZDA-09: Trišić, Janković, Sinanović (od 88. Đokić), Samardžić, Janjić, Tešić (od 86. Lukić), Beatović, Karić (od 84. Cvijetić), Božić, Milošević (od 58. Biberkić), Vidović (od 70. Adžić). Trener: Zlatko Krmpotić.

RUDAR PRIJEDOR: Trninić, Savić (od 81. Joškić), Kaurin, Petković (od 46. M. Bilbija), Sadžak, F. Mikić (od 73. Garić), D. Bilbija, Drljača, Suljić, Jovičić, M. Mikić (od 65. Kuridža). Trener: Srđan Marjanović.

Radnik (H) 1 : 7 Željezničar Sport team
Sarajevo 3 : 0 Željezničar
Sloboda 6 : 3 Radnik (BN)
Krupa 0 : 3 Široki Brijeg
Zrinjski 4 : 0 Kozara
Tuzla City 0 : 1 Borac