Kafe Verona i Kasindo u finalu Memorijalnog turnira "Boško Vujadin"
U finalu ovogodišnjeg Memorijalnog turnira "Boško Vujadin" u Kasindolu igraće domaćin Kasindo i Kafe "Verona". Prvi finalist ovogodišnjeg Memorijala “Boško Vujadin” je ekipa Kafe Verone koja je u večerašnjem polufinalnom duelu savladala FK Famos sa 3:1. U duelu dvije ekipe čiji gro ekipe čine prvotimci Famosa iz Vojkovića bolje su se na početku snašli momci iz Kafe Verone koji u 4. minutu preko Srđana Vitkovića dolaze do gola.  Da Famosu nije definitivno dobro krenulo potvrdilo se u 11. Minutu kada njihov čuvar mreže, Miloš Gengo doživljava povredu malog prsta desne ruke. I kada su mislili da će Famos morati igrati golman igrač do kraja I bez igrača na klupi, Gengo je stisnuo zube I do kraja utakmice ostao na golu svoje ekipe. Dvije minute poslije toga Famos dolazi do poravnanja. Miroslav Bjelica je sve sam uradio, izbacio dva čuvara, I onda matirao Nebojšu Divčića za 1:1. Nedugo nakon toga i zbog golmana Verone je prekinuta utakmica. Dobio je on loptu po sred lica, pa je i njemu ukazana pomoć. U nastavku utakmice i jedna I druga ekipa su imali svoje prilike, ali su golmani bili na visini zadatka. Odlična ekipa “Verone” je u drugoj polovini meča iskoristila svježinu, i veću rotaciju igrača, te je više prijetila. U 27. minutu na asistenciju Nemanje Pušare Đorđe Ćeha pogađa za 2:1, a onda I sam Pušara potvrđuje pobjedu tri minute kasnije. Sjajnu utakmicu odigrali su u drugom polufinalu Kasindo i 4.Avgust da se ne zaboravi. Bolje su na terenu na početku stajali momci iz 4.avgusta, napravili dobru priliku pred golom koju je Sparavalo odbranio, a onda u sljedećem napadu ih za prošuteno kažnjava Mladen Lemez koji sa sedam-osam metara neometano zakucava loptu u mrežu Aleksandra Šehovca. Nakon te prilike, momci iz 4.avgusta imaju još nekoliko prilika, pogađaju prečku, Sparavalo u nekoliko navrata brani, pa na odlazak na odmor odlaze sa golom zaostatka. Sa druge strane ni Kasindo nije bio na svom nivou od nekih ranijih utakmica. Imali su još jednu sjajnu šansu, no Šehovac je bio na visini zadatka.  Bolju igru 4.avgust je krunisao u 24. minutu. Milomir Matović je izlatio po lijevoj strani i preciznim udarcem matirao Dejana Sparavala. Nije dugo trajao rezultatski egal u ovom meču. Četiri minute kasnije Aleksandar Gunjak uspjeva da matira Aleksandra Šehovca za novu prednost domaćina u ovom meču. Dugo je trajalo nadmudrivanje i neizvjesnost u ovom meču. I dalje su Sparavalo i Šehovac spriječavali da njihove ekipe prime pogotke koji bi ili zakomplikovao utakmicu do kraja, ili je riješio. Tako je bilo sve do 38. minute, a onda kao i juče utakmicu prelama Marko Tešanović svojim pogotkom. Nesporazum dvojice igrača u odbrani 4. avgusta i njihov sudar koristi Đorđe Lackanović, koji šutira iskosa lijevo, Šehovac taj šut brani, ali odbija loptu pravo na Tešanovića koji pogađa za 3:1 i plasman Kasindola u finale. Finale je na programu od 21,00, a utakmica za treće mjesto u 20,00. Utakmica veterana je od 19,00 FK FAMOS – CAFFE VERONA 1:3  (1:1) Stadion u Kasindolu Gledalaca: 350 Sudije: Predrag Kenjić I Mladen Popović Strijelci: 0:1 Vitković 4, 1:1 Bjelica 13, 1:2 Ćeha 27, 1:3 Pušara 30 Žuti kartoni: - FK Famos: Miloš Gengo, Miroslav Bjelica, Mladen Perović, Vladimir Frganja, Ognjen Mičić, Mirko Čampara CAFFE VERONA: Nebojša Divčić, Srđan Vitković, Marko Koprivica, Marko Perišić, Vedran Trifunović, Nemanja Pušara, Bojan Govedarica, Đorđe Ćeha, Saša Radovanović KASINDO – 4.AVGUST DA SE NE ZABORAVI 3:1 (1:0) Stadion u Kasindolu Gledalaca: 450 Sudije: Predrag Kenjić I Mladen Popović Strijelci: 1:0 Lemez 4, 1:1 Matović 24, 2:1 Gunjak 28, 3:1 Tešanović 38 Žuti kartoni: - Kasindo: Dejan Sparavalo, Nemanja Vujadin, Đorđe Lackanović, Aleksandar Gunjak, Danijel Papaz, Vlado Šućur, Bojan Jojić, Marko Lubura, Srđan Milošević, Marko Tešanović, Mladen Lemez
  1. avgust: Aleksandar Šehovac, Borislav Otović, Dražen Močević, Milomir Matović, Dragan Ikonić, BOjan Mitrović, Nikica Purković, Lazar Simović
[gallery order="DESC" bgs_gallery_type="slider" ids="120438,120437,120436,120435,120434,120429,120430,120431,120432,120433,120424,120425,120426,120427,120428,120419,120420,120422,120423,120421,120418,120417,120415,120414,120410,120411,120412,120413"]