29.10.2016 trebinjelive.info

Leotar savladao Slogu na Policama
Tokom čitave utakmice Trebinjci su bili superiorniji na terenu, što su na kraju potvrdila i tri nova boda. Leotar je došao u vođstvo preko Antunovića u 25. minutu, da bi samo dva minuta poslije izjednačio Dražić. Novi gol za Leotar postigao je Prelo u 37. minutu. Rezultatom 2:1 otišlo se na zasluženi odmor. U nastavku utakmice ekipa Rajka Mičete postigla je još dva pogotka. Prvo je Šešelj povisio na 3:1 u 60. minutu, da bi konačan rezultat 4:1 postavio Medan. U narednom kolu ekipa sa Polica gostuje Proleteru iz Dvorova kod Bijeljine. LEOTAR - SLOGA 4:1 (2:1) Stadion Police, Trebinje Gledalaca: 200 Sudija: Mladen Simsija (Rogatica) Strijelci: 1:0 Ristić 25, 1:1 Tripunović 29, 2:1 Prelo 36, 3:1 Šešelj 58, 4:1 Medan 85 Žuti kartoni: Šešelj, Cimirot, Sr. Andrić, Zečević, Komlen (Leotar), Delibašić, Mitrović, Dražić (Sloga) Leotar: Perišić, Janjić, Ljubibratić, Sr. Andrić, Šešelj, Zečević (od 70.Komlen), Cimirot, Mićunović, Ristić (od 84. Medan), Todorović, Prelo (od 80. Spaić) Trener: Rajko Mičeta Sloga: Jeftić, Mitrović, Pantić, Dražić, Tripunović, Delibašić, Husić, Antunović, Petrović, Ostojić, Marić  Trener: Zoran STajić