Značajna pobjeda Podrinja

U okviru 8. kola Podrinje je u Janji dočekalo ekipu Slavije iz Istočnog Sarajeva, u utakmici od velikog značaja za njih. Ostvarena je pobjeda od 3:2 poslije preokreta, jer su gosti imali vođstvo od 2:0 poslije 12. minuta. Međutim,  igrači novog trenera Zumbula Mahalbašića su smogli snage da najprijee izjednače rezultat,  a u nastavku dođu i do pobjede.Prekinut je niz poraza i ovi bodovi vrijede čak i dvostruko. Svi igrači Podrinja su dali maksimum uspjehu, ali je Došlo proradio i sa dva gola donio izjednačenje.

PODRINJE - SLAVIJA 3:2 (2:2)
Stadion Podrinja. Gledalaca:  200. Sudija:  Velemir Drinić (Modriča). Strijelci: 0:1  Radovanović u 9. iz 11 m, 0:2 Arbinja u 12, 1:2 Došlo u 15, 2:2  Došlo u 38,  3:2 Zekić u 53. Žuti kartoni: Zekić (Podrinje), Regoje, Pavlovac (Slavija)
PODRINJE: Avramović, Zarić, Zekić (od 88. Rakić), Guzijan, Jevtić, Došlo, Vujić, Hadžić (od 6. Mitrović),  Arnautović,Janjić, Musić (od 59. Karjašević)
SLAVIJA: Nedžibović, B.Cicović, Regoje,  A.Pušara, N.Pušara, Babić, Radovanović, Popovac, Šćepanović, Žugić (od 56. M.Lalović),  Arbinja (od 84. Stevanović)

Željezničar Sport Team 4 : 0 Slavija
Alfa Modriča 2 : 1 Sloboda
Rudar Prijedor 2 : 1 Sloga
Podrinje 4 : 2 Drina
Tekstilac 0 : 0 Sutjeska
Borac 1 : 0 Kozara