26.03.2023 06:01 Administrator DC

Zeta na začelju tabele

Fudbaleri Berana poraženi su danas pred svojim navijačima od Otrant-Olimpika 1:0, u utakmici 23. kola Druge crnogorske lige. Posljednje plasirani tim do pobjede protiv lidera šampionata došao je golom Petra Orlandića u 82. minutu.   Minimalnu pobjedu slavila je i Mladost, koja je na DG areni savladala Bokelj 1:0. Pitanje pobjednika riješio je Željko...

18.08.2022 04:55 Administrator DC

Zeta krenula porazom

Počela nova sezona u 2.CFL. Najubjedljiviju pobjedu na startu upisao je Kom protiv Bokelja – 3:0. Početak utakmice teško da je mogao biti bolji za domaćina, budući da je već u prvom minutu Abdel Osmanović postigao autogol. Već u 12. minutu, nakon pogotka Lezara Kneževića iz jedanaesterca, bilo je 2:0, da bi konačnih 3:0 postavio Boško Dujović u 26. minutu.  ...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.