4/4
29 : 18

Poraz za kraj sezone

11.03.2018 Đ. Malešević

Košarkaši Igokee porazom su se oprostili od ABA lige za ovu sezonu. Aleksandrovčani su poraženi u gostima kod Mege, rezultatom 99-87.

Mega je fenomenalno počela susret. Sjajna igra u odbrani donijelo im je vodstvo 29-10. Tada Bajić traži tajmaut, kako bi razdrmao svoju ekipu. Riječi trenera su očito dobro čuli jer su napravili seriju i prišli na samom -2 u jednom trenutku. Međutim, Mega je ipak odigrala bolje završnicu prvog poluvremena i na odmor odlazi sa vodstvom 50-42.

U trećem periodu gledali smo dobru košarku sa obje strane. U samoj završnici trećeg perioda, Igokea je odigrala dobro i prišla je Megi na samo poen zaostatka. U poslednjih deset minuta Igokea je imala svojih šansi. Međutim, tim Dragana Bajića svoje šanse nije iskoristio i Mega je na kraju došla do pobjede za kraj sezone.

Megu je do pobjede predvodio Bitadze sa 18 poena, dok je Igokeu predvodio Artis sa 23 poena i deset asistencija.