Pioniri Borca bolji od Krupe
20.05.2018 Administrator DC

Pioniri Fudbalskog kluba Borac savladali su ekipu Krupe na stadionu u Krupi na Vrbasu rezultatom 0:1 i upisali jubilarni, 20. trijumf u premijerligaŔkoj sezoni na izmaku. Jedini gol postigao je napadač naŔeg tima Edhem Šupuk u 68. minutu, postigavŔi svoj sedmi ovosezonski gol.

Nakon nepotpunog 31. kola, izabranici Predraga Majkića zauzimaju treće mjesto na tabeli sa 64 boda, a do kraja takmičenja ih očekuju joÅ” dvije utakmice: protiv Zrinjskog u Banjaluci i Mladosti u Doboju kod Kaknja.

KRUPA ā€“ BORAC 0:1 (0:0)

strijelci: 0:1 Å upuk (68.), stadion: u Krupi na Vrbasu, gledalaca: 50, sudija: Bojan Panić (Prijedor), žuti kartoni: ā€“ .

KRUPA: Stjepanović (od 64. minuta MatijaÅ”), Knežević (od 59. minuta Đ. MalbaÅ”ić), Pucar, O. MalbaÅ”ić, Gavrić, Vidović, Hadžić, Zečević, Popović, Strika, Kralj. Trener: Veljko Lolić.

BORAC: Damjanović, Janjetović (od 64. minuta Jokić), Račić, Jotić (od 54. minuta Daničić), JovaÅ”ević, PuÅ”kar, Å unić (od 69. minuta Gojić), MalbaÅ”ić, Dragoljić (od 61. minuta Vuković), Å upuk, Vuković (od 70. minuta Bukvić).

(borac-sport, foto: borac-sport)