0 : 0
0 : 0

Zvijezda 09 stigla do boda

21.07.2018 Administrator DC

Ekipe dobojske Mladosti i Zvijezde iz etno sela StaniÅ”ići remizirali su u Doboju (0:0) u okviru prvog kola nove sezone Premijer lige Bosne i Hercegovine.Ā  Domaći tim je bolje otvorio susret i stvorio dvije izgledne prilike preko Guzine i Abida Mujagića, ali je golman Filip Erić bio na visini zadatka.

Svoj udarac sa ivice Å”esnaesterca okuÅ”ao je i Saiković u 24. minuti, ali je bio neprecizan. Najbolju priliku u prvih 45.minuta imao je Anel Husić kada je sam izaÅ”ao pred golmana Emila Velića, ali Velić je sjajno odbranio udarac napadača Zvijezde u 34. minuti i na odmor se odlazi sa nepopularnih 0:0.

Mladost je u drugom dijelu susreta imala terenksu inicijativu i stvorila brojne prilike preko Isakovića, Alihodžića, MiÅ”ića i Mujagića, ali rezultat se nije mijenjao i gosti su osvojili bod u Doboju.Ā

MLADOST ā€“ ZVIJEZDA 09Ā 0:0

Stadion: MGM Farm Arena.Ā Gledalaca:Ā 500 Sudije: Haris Kaljanac (Sarajevo), Davor Beljo (Mostar), Amer Macić (Mostar), Admir Musić (Sarajevo).Ā Delegat: Lazar Martinović (Čapljina).Ā

MLADOST DK: Velić, Isaković, Diallo, MiÅ”ić, Delić, Sadiković, HiroÅ”, AnđuÅ”ić, Alihodžić, Mujagić, Guzina. Trener: Nermin Å abić.Ā

ZVIJEZDA 09: Erić, Vejnović, KrajiÅ”nik, Husić, HuseinbaÅ”ić, Asentić, Filipović, Osmanagić, Vojinović, Å kahić, Babić. Trener: Milan Đuričić.Ā